AIB Partnerem Głównym IX Kongresu Stolarki Polskiej
AIB Partnerem Głównym IX Kongresu Stolarki Polskiej

Marka AIB została Partnerem Głównym IX Kongresu Stolarki Polskiej – największego wydarzenia w branży stolarki budowlanej w Polsce. Wspieranie tego przedsięwzięcia jest zgodne z filozofią działania firmy i hasłem „Chemia między nami”, które przyświeca jej już od wielu lat.

Firma AIB jest związana z Kongresem Stolarki Polskiej od kilku lat – w charakterze Partnera wspiera kolejne odsłony organizowanego przez Związek POiD wydarzenia. W tym roku współpraca ta ma szczególny charakter – przedsiębiorstwo świętuje bowiem 25-lecie swojej działalności. AIB aktywnie uczestniczy w życiu rodzimego sektora stolarki budowlanej i funkcjonowaniu Związku. Z okazji 20-lecia współpracy, w 2016 roku AIB zostało wyróżnione przez POiD specjalną nagrodą w postaci Jubileuszowego Orła Polskiej Stolarki. Wyrazem tego zaangażowania jest również fakt, że do grona Członków Honorowych Związku, jako zasłużony przedstawiciel branży, należy Ryszard Szpura, Wiceprezes Zarządu AIB.

AIB to wiarygodne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej, specjalizujące się w produkcji rozwiązań izolacyjnych, które stanowią perfekcyjne wykończenie każdej inwestycji. Produkty AIB zdobyły uznanie wielu partnerów handlowych w Polsce i za granicą i są stosowane w wyrobach renomowanych producentów z różnorodnych branż gospodarki. Spółka otrzymała liczne nagrody, m.in. kilkukrotnie tytuł „Gazeli Biznesu” dla najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy, Statuetkę Marki Polskiej Gospodarki w 2015 roku oraz godło „Teraz Polska” dla serii ELASTLOK w kategorii „Produkty budowlane” w 2017 roku.

Kongres Stolarki Polskiej organizowany jest już od 9 lat. Celem każdej odsłony tego przedsięwzięcia jest omówienie najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed branżą stolarki budowlanej oraz wyznaczenie dalszych kierunków jej rozwoju. Kongres to idealne miejsce do integracji i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

źródło: AIB