Akademia REHAU 2018 – rozpoczynamy nowy sezon warsztatów i szkoleń
Akademia REHAU 2018 – rozpoczynamy nowy sezon warsztatów i szkoleń

Wiedza i doświadczenie pracowników, ich kompetencje, umiejętność budowania relacji z klientem – to bezcenne zasoby. Na rynku jest wiele firm podobnych do siebie, oferujących podobne produkty i usługi, ale ludzie pracujący w nich są niepowtarzalni. Dlatego warto zadbać, by systematycznie rozwijali swoje umiejętności i efektywnie pracowali na korzyść firmy i klienta.

Uczenie się to stałe zadanie każdego z nas, jeśli chcemy przetrwać i osiągnąć sukces na wymagającym rynku. Wiedzą o tym organizatorzy warsztatów i szkoleń akademii REHAU. To jedyny na rynku stolarki otworowej tak rozbudowany i dopasowany do potrzeb producentów i sprzedawców serwis wiedzy. Dodajmy, że wiedzy przekazywanej bezpłatnie partnerom REHAU.

Nowy program Akademii czyli na co możesz liczyć w 2018 roku?

Organizatorzy Akademii przygotowali w tym roku bogaty program:

  • szkolenia techniczne i produktowe – na których dowiesz się wszystkiego o systemach profili REHAU,
    najnowszych trendach w branży okiennej, zmianach prawnych oraz poznasz technologię produkcji okien,
  • szkolenia z techniki montażu – po których zostaniesz mistrzem montażu okien, poznając aktualne wytyczne montażu stolarki oraz konsultując swoje doświadczenia z praktykami,
  • szkolenia sprzedażowe i marketingowe – dzięki którym zdobywanie nowych klientów stanie się dużo łatwiejsze, a zespoły sprzedażowe rozwiną swoje umiejętności.

Oferta szkoleń i warsztatów Akademii obejmuje tematy przeznaczone zarówno dla początkujących w branży stolarki, jak i dla osób z doświadczeniem zawodowym w tej dziedzinie. Szczegółów szukaj na stronach internetowych www.rehau.pl/akademia.

 

źródło: Rehau