Reynaers Budowlaną Firmą Roku
Reynaers Budowlaną Firmą Roku

Reynaers otrzymał tytuł Budowlanej Firmy Roku 2017, przyznawany w konkursie Builder Awards 2017. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 23 stycznia w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach.

Nagrody miesięcznika Builder przyznano już po raz piętnasty. O wyborze firm decydowała redakcja oraz Rada Programowa magazynu Builder. Jednym z przyznawanych wyróżnień był tytuł Budowlanej Firmy Roku – który firma Reynaers otrzymała już po raz kolejny.

Budowlana Firma Roku to wyróżnienie dla kilkudziesięciu najlepszych firm działających stabilnie na polskim rynku budowlanym. Kapituła oceniała jakość produktów i usług, a także współpracę firm z klientami – rzetelność, otwartość, zrozumienie i spełnianie potrzeb partnerów biznesowych. Reynaers doskonale wpisał się w wymagania konkursu. Firma bierze udział w Polsce w wielu ciekawych i ważnych projektach. Jest nie tylko dostawcą gotowych rozwiązań, ale również aktywnym uczestnikiem procesu projektowego i dba o precyzyjną, zgodną z najwyższymi standardami realizację na placu budowy. Przez lata działalności firma zdobyła zaufanie i uznanie architektów, wykonawców i producentów okien.

Nagrodę w imieniu firmy Reynaers odebrał Mark Donvil, Business Development Manager / Sales Director Polska. Gala konkursu Builder Awards, zorganizowana w Multikinie Złote Tarasy, zgromadziła ponad 300 osób.

 

źródłoa; REYNAERS ALUMINIUM