Niebanalna osłona dużych powierzchni od firmy Franc Gardiner
Niebanalna osłona dużych powierzchni od firmy Franc Gardiner

Żaluzje pionowe w wygodny sposób pozwalają kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Mogą być również stylowym elementem wystroju wnętrza. W ofercie firmy Franc Gardiner można znaleźć nowoczesną żaluzję pionową Enigma z możliwością indywidualnego nadruku na tkaninie.

Kiedyś kojarzone głównie z biurami, dziś wertikale z powodzeniem można wykorzystać także w domu. To praktyczny sposób na osłonięcie dużych powierzchni. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza w słoneczne dni jako ochrona pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem, zapewniając komfort pracy i wypoczynku w domowym zaciszu.

Firma Franc Gardiner oferuje żaluzję pionową, opartą o system ENIGMA, który umożliwia wygodne sterowanie osłoną. Szerokie na 89 mm lub 127 mm pasy tkaniny pozwalają na swobodne ustawienie ilości światła wpadającego do pomieszczenia.

Żaluzja jest dostępna na wymiar, więc można ją dopasować również do niestandardowych okien. Umożliwia montaż zarówno do ściany, jak i sufitu. W ofercie znajdziemy różne rodzaje tkanin i kolorów. Istnieje również możliwość indywidualnego nadruku przy pomocy ekologicznego druku lateksowego. Dzięki temu osłona będzie niepowtarzalną dekoracją okna i przykuwającym wzrok elementem wystroju mieszkania lub biura.

Dane techniczne:

Miejsce montażu: ściana, sufit (nad lub we wnęce okiennej)

Sposób montażu: przykręcana

Sterowanie: sznurkowe

Rodzaj wykonania systemu: szyna: aluminium

Kolor systemu: biały

Cena: 460 zł brutto (osłona o wymiarach: 150x260cm)

 

źródło: Franc Gardiner