Rzetelni monterzy okien z firmy Jolglass gwarantują poprawny montaż okien
Rzetelni monterzy okien z firmy Jolglass gwarantują poprawny montaż okien

Polska jest europejskim zagłębiem produkcji okien. Nasze krajowe firmy zajmujące się stolarką okienną podbijają całą Europę. Firma JOLGLASS współpracuje z największymi producentami stolarki okienno-drzwiowej w Polsce. Nie tylko współpracują z krajowymi producentami, ale także z największymi producentami szkła na świecie. Ponadto zajmują się sprzedażą stolarki zewnętrznej   i wewnętrznej. Doskonalą się w montażu stolarki od 25 . Dzięki wykwalifikowanej kadrze monterów oraz nowoczesnym sprzętom montaż wielkich gabarytowych okien, które ważą nawet do 600 kg nie jest dla nich problemem. W ich ofercie można znaleźć szkło budowlane, lustra czy ornamenty szklane.

 Jak wygląda montaż dużych okien przez monterów firmy Jolglass?

W ostatnich latach można zauważyć, że duże przeszklenia stają się coraz bardziej popularne. Otacza nas wiele biurowców pokrytych szklanymi fasadami. Ponadto wiele nowoczesnych domów jednorodzinnych posiada panoramiczne przeszklenia. Jak zatem monterzy Jolglass radzą sobie z montażem dużych okien?  Aby wykonać prawidłowy montaż okien do tego celu monterzy wykorzystują m.in. chwytak podciśnieniowy VacuMaster Glass firmy Schmalz. Praca z chwytakiem umożliwia dźwiganie dużych okien i poprawne ich osadzenie. Pracownikom Jolglass zawsze zależy na bezpiecznym przeniesieniu powierzchni szklanej mimo iż warunki na placach budowy mogą być bardzo różne. Co więcej wykwalifikowani specjaliści mają świadomość, że prawidłowo zainstalowana stolarka oraz szczelny montaż to szereg korzyści dla jej nabywców.  Podczas montażu okien wyeliminowują podstawowe błędy. Pracują zawsze starannie i z dużym zaangażowanie ,dobrze ustawione okno względem izolacji termicznej ściany to podstawa. Nieodpowiedni montaż okien może być przyczyną utraty ciepła, co więcej przedostawaniem się wilgoci do budynku. Dlatego nie tylko zakup ok  ien jest ważny, ale także wybór dobrych montażystów, znających się na swojej pracy
i wykorzystujących odpowiednie narzędzie.

 W jaki sposób chwytak podciśnieniowy firmy Schmalz pomaga w montażu i dźwiganiu okien?

System przenoszenia okien firmy Schmalz oparty na podciśnieniu, w znacznym stopniu ułatwia codzienne działania montażystów firmy Jolglass. Czynności związane z montażem stały się bardziej precyzyjne. Sami pracownicy podkreślają, że urządzenie podciśnieniowe Schmalz sprawdza się rewelacyjnie i w bardzo dużym stopniu upraszcza im pracę. Podczas montażu szczególnie dużych przeszkleń jest to niezastąpiony sprzęt. Chwytak VacuMaster Glass umożliwia przechylanie okien
o 90° z poziomu do pionu, obrót o 360° w lewą lub w prawą stronę. Dużą zaletą modelu tego chwytaka jest akumulatorowe zasilanie, pojemność baterii -7 Ah, czas działania- 8h. Na placu budowy wystarczy zawiesić go na żurawiu, ładowarce lub wózku widłowym. Dzięki zastosowaniu przyssawek próżniowych bez problemu poradzi sobie z ładunkami takimi jak szyba czy okno o wadze do 600 kg. W zależności od ładunku może być zastosowana różna liczba przyssawek od 4 do 8.Dodatkowo może być zaopatrzony w przyssawki typu HT1, które mogą być używane w miejscach o wysokim promieniowaniu UV i stężenia ozonu. Nie pozostawiają one żadnych śladów ani zarysowań na powierzchni chwytanego elementu. Łatwy montaż oraz demontaż, skrzynia do przechowywania pozwala na bezproblemowy transport całego systemu na inną budowę.

Firma Jolglass przywiązuje ogromną wagę do prawidłowych relacji z partnerami handlowymi Wyznacznikiem ich sukcesu jest zadowolenie oraz satysfakcja klientów. Monterzy firmy Jolglass gwarantują dobrze wykonanie usługi monterskiej.

www.schmalz.pl