Regatta Build Cup 2017 z AIB zakończone
Regatta Build Cup 2017 z AIB zakończone

Zakończyła się rywalizacja w ramach tegorocznych Mistrzostw Polski Branży Budowlanej  w Żeglarstwie Morskim Regatta Build Cup. Imprezę, w charakterze Partnera wspierała firma AIB, której przedstawiciele uczestniczyli również w żeglarskich zmaganiach.

Tegoroczne, X Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim Regatta Build Cup odbyły się wśród malowniczych wybrzeży Chorwacji, w okolicach portu Marina Kremik, Primosten. Po 7 dniach wyścigów jacht, na którym pływała załoga AIB zajął 6. miejsce w klasie ORC A i 11. pozycję na 29 załóg w klasyfikacji ogólnej. – Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w tym ważnym, branżowym wydarzeniu. Regaty to nie tylko możliwość integracji naszego środowiska, lecz również ciężka praca i codzienne zmaganie się z siłami natury. Mamy nadzieję, że spotkamy się tu ponownie w przyszłym roku – mówi Maciej Ślączka, Prezes AIB.

Załogi uczestniczące w imprezie rywalizowały ze sobą od 2 do 9 września 2017 roku. Wydarzeniu towarzyszyły prognozy pogody, nadawane przez znanego prezentera, Jarosława Kreta. Udział w X Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim Regatta Build Cup  był nie tylko dobrą okazją do podniesienia żeglarskich umiejętności, lecz także do zacieśnienia relacji firm budowlanych działających na rynku polskim.

 

źródło: AIB