Letnia promocja Vetrex w trzech odsłonach
Letnia promocja Vetrex w trzech odsłonach

Dla wielu z nas letnie tygodnie to czas urlopów, wyjazdów na wakacje i odpoczynku. Do tej grupy trudno zaliczyć montażystów stolarki otworowej, którzy w sezonie letnim są wyjątkowo zajęci. Sporo osób, chcąc wykorzystać sprzyjające warunki pogodowe, decyduje się na przeprowadzenie remontu lub montaż okien w realizowanych inwestycjach, poszukując nowoczesnych rozwiązań w promocyjnych cenach. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, firma Vetrex przygotowała specjalne akcje rabatowe.

Klienci, którzy zakupią energooszczędne okna Vetrex, będą mieli możliwość nabycia ciepłych podkładów podparapetowych w cenie 1 zł za sztukę!

Podkład pozwala osiągnąć wyjątkowo korzystne parametry w zakresie izolacji cieplnej i oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.

Ciepłe okna nie spełnią swojego zadania, jeżeli będą źle zamontowane. Nie szczędzimy wysiłków, by nieustannie uzmysławiać to naszym Klientom. W tym celu staramy się również wykorzystywać akcje promocyjne przygotowywane tak, by oferowały kompleksowe rozwiązania. Dlatego teraz, kupując nasze topowe produkty, np. V90+, czy V82 – nasi Klienci otrzymają ciepły podkład za złotówkę. Jest to realna oszczędność, dzięki której Inwestor może zaoszczędzić nawet kilkaset złotych - informuje Marek Karwowski, dyrektor handlowy w firmie Vetrex.

W niższej cenie będzie też można nabyć okna przesuwne typu HST - Vetrex Slide 82, dedykowane do wykonywania konstrukcji o imponujących gabarytach, wygodnych w obsłudze i zapewniających wysoką izolację termiczną.

Stałym punktem większości wpływających do nas zamówień dla domów jednorodzinnych są systemy przesuwne. Klienci szukają najlepszych rozwiązań do realizacji dużych przeszkleń, które harmonijnie połączą przestrzeń mieszkalną z ogrodem, a jednocześnie będą na tyle funkcjonalne, by przesuwanie ciężkich skrzydeł nie sprawiało kłopotu. Odpowiedzią na te potrzeby jest system Vetrex Slide 82, który teraz oferujemy ze specjalnym rabatem – dodaje Marek Karwowski.

Dla Klientów poszukujących rozwiązań o korzystnym stosunku jakości do ceny, Vetrex proponuje stolarkę o klasycznej linii – VP70. To idealny wybór dla osób planujących wymianę starych okien na nowe, szczególnie w budownictwie wielorodzinnym.

 

 

Promocja trwa od 17 sierpnia do końca września br. Jej szczegółowe warunki dostępne są w salonach sprzedaży Vetrex

 

źródło: Vetrex