TARGI BUDOWLANE SIBEX’ 2009 ZAPRASZAJĄ
TARGI BUDOWLANE SIBEX’ 2009 ZAPRASZAJĄ

Targi Silesia Building Expo - SiBEx 2009 to targi budowlane, prezentujące pełną ofertę budowlano - mieszkaniową dla mieszkańców aglomeracji śląskiej. Podczas targów swoją propozycję przedstawią firmy z branży budowlanej i developerskiej z całego kraju.

Podczas SiBEx 2009 - forum konsolidującego całą branżę budowlaną w regionie - będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami i materiałami budowlanymi, wybrać dla siebie projekt domu czy mieszkania, uzyskać informacje na temat możliwości kredytowych, wybrać umeblowanie i wyposażenie, rodzaj i kolor drzwi czy okien, a także znaleźć wykonawcę wybranego projektu.

Uzupełnieniem bogatej targowej oferty będą m.in.: materiały budowlane i ich komponenty, materiały elewacyjne, podłogi i posadzki, dachy i akcesoria dachowe, okna, drzwi, bramy, rolety, balustrady i schody.

Swoją propozycję przedstawią również producenci pieców grzewczych, instalacji wodnych, c.o., klimatyzacyjno - wentylacyjnych, kolektorów słonecznych oraz firmy budowlane i deweloperskie, projektanci domów, doradcy kredytowi, a także najważniejsze wydawnictwa branżowe i portale internetowe.

Expo Silesia to nowe centrum wystawiennicze na targowej mapie Polski, które powstało w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

Obiekt o łącznej powierzchni ponad 17 hektarów jest doskonale skomunikowany. Bezpośrednia bliskość lotnisk międzynarodowych, autostrady, dróg szybkiego ruchu, ogromnej aglomeracji przemysłowej to uwarunkowania dające wielkie możliwości targowe.

Na terenie obiektu docelowo powstaną:
- nowoczesne pawilony wystawiennicze o powierzchni ponad 30 tys. m2 z przewyższeniem do prezentacji ponadgabarytowych maszyn i innych eksponatów targowych
- 35 tys. m2 zewnętrznego terenu wystawienniczego
- parkingi na 1,5 tys. samochodów
- sale konferencyjne i kongresowe
- kompleks restauracyjno-handlowy
- hotel ****

Expo Silesia będzie tworzone kilkoma etapami. Pierwszy z nich, który został zakończony w styczniu 2008, objął przygotowanie:
- 13,5 tys. m2 powierzchni w nowoczesnym klimatyzowanym pawilonie, wyposażonym we wszystkie potrzebne Wystawcom media
- ponad 20 tys. m2 powierzchni zewnętrznego terenu wystawienniczego
- parkingów na 1000 samochodów
- sal konferencyjnych o maksymalnej pojemności 400 osób, z możliwością dowolnej aranżacji i podziału na mniejsze sale; taka konfiguracja centrum pozwoli na realizację dużych konferencji i kongresów.

Źródło:exposilesia.pl