LIST PREZESA KAZIMIERZA JAWORSKIEGO DO KLIENTÓW I PRZYJACIÓŁ WINKHAUSA
LIST PREZESA KAZIMIERZA JAWORSKIEGO DO KLIENTÓW I PRZYJACIÓŁ WINKHAUSA

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,
Drodzy Przyjaciele!!!

Dopiero kilkanaście dni temu składaliśmy sobie życzenia szczęśliwego Nowego Roku 2009 - z głęboką wiarą, że ten rok będzie pomyślny dla nas i naszych bliskich.

Niestety, dla mnie osobiście zapowiada się on niezbyt fortunnie: niebawem, już za kilka dni czeka mnie poważna operacja serca. Dodatkową przykrą konsekwencją mojego stanu zdrowia jest konieczność spędzenia kilku tygodni w szpitalu i klinice rehabilitacyjnej, a potem czeka mnie prawdopodobnie długa rekonwalescencja.
Niemożliwym jest określenie, jakim będzie stan mojego zdrowia po przebytej rekonwalescencji - tzn. nie wiadomo, czy i jak intensywnie będę mógł pracować.
Firma taka jak Winkhaus Polska nie może przez wiele miesięcy pozostawać bez przywódcy, ani z tez z przywódcą tymczasowym. Nie może kierować nią ktoś pracujący tylko np. na pół etatu.

W poczuciu odpowiedzialności za losy Winkhaus Polska, za los jej pracowników i dobro Klientów podjąłem decyzję o rozwiązaniu kontraktu menedżerskiego, wiążącego mnie z Grupą Winkhaus - z dniem 31.03.2009.
Jednocześnie z wdzięcznością przyjąłem propozycję rodziny Winkhaus dalszej współpracy z Grupą jako członek Rady Nadzorczej.

Stanowisko Prezesa firmy obejmuje Pan Janusz Rodzki - dotychczasowy Dyrektor ds. Produkcji - znany i ceniony przez wielu z Was, zatrudniony w Winkhaus Polska od 12 lat - znający zatem zarówno potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, jak i nasze możliwości. Odchodzę z przekonaniem, że zostawiam firmę w dobrych rękach i że zarówno Klienci jak i pracownicy zaakceptują tę (wymuszoną przez siłę wyższą) zmianę z całą życzliwością i dużym kredytem zaufania. Gorąco o to proszę!

W tej chwili najważniejsze dla mnie jest to, co zacznie się już za kilka dni: proces leczenia. Na refleksje i podsumowania jednego z najlepszych okresów w moim życiu, jakim była praca w firmie Winkhaus, dająca mi możliwość kontaktów z Wami, przyjdzie czas nieco później.

Wierzę, że w nadchodzących trudnych dla mnie chwilach towarzyszyć mi będą Wasze dobre myśli i życzliwe uczucia - z góry serdecznie za nie dziękuję!


Z serdecznymi pozdrowieniami
      Kazimierz Jaworski
 

Redakcje Kwartalnika „OKNO” i portalu internetowego: www.oknoserwis.pl  życzą Panu Prezesowi Jaworskiemu szybkiego powrotu do zdrowia- Jesteśmy z Panem !