Blog Invado
Blog Invado

Bloginvado.pl to vademecum dla wszystkich tych, którzy stoją przed wyborem drzwi. Nowy adres w sieci działa od 1 marca. Można na nim znaleźć praktyczne informacje dotyczące wyboru drzwi, wskazówki techniczne oraz porady wnętrzarskie.

Poszukiwania odpowiedzi na pytania ułatwia przejrzysta formuła bloga, który jest podzielony na pięć głównych działów: porady techniczne, porady wnętrzarskie, drzwi, klamki i listwy. W każdym z nich znajdują się fachowe informacje oraz zdjęcia, które stanowią znaczący element strony.

Firma Invado, która prowadzi bloga, podejmuje interesujące tematy związane z urządzaniem pierwszego mieszkania, wyposażeniem nieruchomości pod wynajem, doświetlaniem wnętrz poprzez właściwy wybór skrzydeł drzwiowych. Autorzy tekstów tłumaczą czym różnią się drzwi prawe od lewych, modułowe od płaskich, jak właściwie dobrać ościeżnicę i dbać o drzwi, by służyły nam długie lata. 

Dzięki wyszukiwarce znajdującej się w prawym górnym rogu strony, w prosty i szybki sposób można odnaleźć określone frazy, a wszystko to pod adresem: www.bloginvado.pl

 

źródło: Invado