NOWA INWESTYCJA KRAKOWSKIEGO „OKNOPLASTU”
NOWA INWESTYCJA KRAKOWSKIEGO „OKNOPLASTU”

W pierwszym półroczu 2009 roku krakowski  „OKNOPLAST” otwiera nową halę produkcyjną o powierzchni około 4.500 m2. Inwestycja ta obejmuję kwotę około dziesięciu milionów złotych. Jej celem jest nie tylko zwiększenie mocy produkcyjnych., ale i znaczne skrócenie terminów oczekiwania na produkty firmy.

Budowę nowej hali produkcyjnej rozpoczęto w czerwcu 2008 r. Zakończenie prac i oficjalne otwarcie planowane jest na kwiecień 2009 r.

Zdecydowaliśmy się na inwestycję w nową halę, ponieważ zależało nam na zwiększeniu mocy produkcyjnej przedsiębiorstwa i skróceniu terminów realizacji zamówień naszych klientów. Dzięki nowej linii, będziemy mogli przyspieszyć terminy dostawy, zarówno w odniesieniu do nabywców naszych produktów z Polski, jak i zagranicy. Nieustannie dbamy o rozwój firmy, dzięki czemu jesteśmy w czołówce producentów okien w Europie  - powiedział Krzysztof Koczwara, Dyrektords. Technicznych krakowskiego „OKNOPLASTU”

„OKNOPLAST” Kraków to obecnie najbardziej rozpoznawalna marka okien z pvc w Polsce, firma należy do najbardziej medialnych podmiotów w tym segmencie i należy do ścisłej czołówki największych producentów stolarki tworzywowej w kraju.
„OKNOPLAST” sprzedaje swoje produkty w wielu krajach europejskich, z roku na rok zwiększając udział eksportu w strukturze sprzedaży.