DECCO URUCHAMIA PRODUKCJĘ PROFILI W POLSCE
DECCO URUCHAMIA PRODUKCJĘ PROFILI W POLSCE

Jak donoszą ostatnie wieści z branży, wszystko wskazuje na to, że działająca na polskim rynku firma  Z.P.U. Kazimierz JANIK z siedzibą w Warszawie – producent profili okiennych z pvc w systemach DECCO, uruchomi w 2009 roku produkcję swoich profili w Polsce.

Do tej pory produkcja ta miała miejsce w Chinach, dzięki czemu firma pana Kazimierza Janika  była w stanie zaproponować na krajowym rynku bardzo konkurencyjne ceny. Profile 4 i 6 komorowe są produkowane w oparciu o dry-blend, czyli pełnowartościową mieszankę.

Firma pana Kazimierza Janika działa od 2005 roku i jest jedną z najprężniej rozwijających się firm na rynku profili PCV w Polsce. Technologia produkcji PCV została opracowana i dopasowana specjalnie do warunków klimatycznych Europy, a najwyższa jakość i atrakcyjna cena profili i akcesoriów zyskuje uznanie producentów okien i drzwi.

Konkurencja często podnosiła kwestię chińskiego pochodzenia profili, próbując dyskredytować w ten sposób jakość produktów. Powszechnie utarło się przekonanie, ze to wszystko co pochodzi z Chin charakteryzuje się wątpliwa jakością.

Jednakże prawda rynkowa o profilach DECCO jest zupełnie inna. To nowoczesne, cieszące się sporą popularnością w Polsce i za granica profile, spełniające wszystkie rygory certyfikacyjne. Profile są nowocześnie zaprojektowane, spełniają  oczekiwania rynku w zakresie ilości komór i design. Liczba odbiorców systemy DECCO sięga już około 200 klientów. To wynik, który musi budzić szacunek.

Dzięki uruchomieniu produkcji profili w Polsce, do lamusa odejdzie już podnoszona przez konkurencję „chińska jakość” tych profili.