Grupa Gretsch–Unitas zaprasza do odwiedzenia stoiska na targach BUDMA – 07-10.02.2017
Grupa Gretsch–Unitas zaprasza do odwiedzenia stoiska na targach BUDMA – 07-10.02.2017

Komfort i bezpieczeństwo to najważniejsze kwestie związanie z otwieraniem i zamykaniem okien i drzwi. Jako jeden z czołowych światowych dostawców spełniamy te wymagania. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością i bogatym asortymentem nowoczesnych okuć budowlanych, systemów bezpieczeństwa i wejść automatycznych. Koncentrujemy się przy tym nie na pojedynczych produktach, ale na całościowych rozwiązaniach systemowych, zgodnych z aktualnymi oczekiwaniami rynku.

Grupa przedsiębiorstw Gretsch–Unitas, poprzez zorientowane na przyszłość innowacje, kształtuje rynek i ustala kierunek rozwoju branży. Produkt ze swoją użytecznością stoi zawsze w centrum naszych myśli i działań. W pierwszej linii czerpią z tego nasi klienci, dla których zawsze przygotowujemy nowe i pewne rozwiązania systemowe. Dzięki temu na całym świecie jesteśmy oceniani jako partner godny zaufania.

Na poznańskich targach BUDMA przedstawimy między innym drzwi podnoszono przesuwne HS z całkowicie ukrytym napędem ePower GU-934, GU-SECURY Automatic, GU-SECURY A-Öffner servo oraz szereg rozwiązań dla okien i drzwi balkonowych i fasadowych.

Nowościami przedstawionymi na targach będzie elektroniczny system kontroli dostępu do wielu drzwi – ixalo oraz innowacyjny system do montażu okna w warstwie ocieplenia. Ponadto, zaprezentujemy Państwu nowy design stoiska targowego grupy Grestch-Unitas

 

Nasze produkty będą prezentowane w hali 5 na stoisku nr 109.

 

.źródło: GU