SIEGENIA na targach BAU 2017
SIEGENIA na targach BAU 2017

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w czasie targów BAU w Monachium w dniach 16-21.01.2017. Czekamy na Państwa w hali 4 na stoisku 338.

Na przestrzeni prawie 500 m2 prezentujemy nowe rozwiązania, które pozwolą ożywić otaczającą nas przestrzeń i zapewnić przebywającym w niej ludziom poczucie swobody i komfortu. Nowe produkty i sposób ich przedstawienia nawiązują do ogromnego sukcesu kampanii "Komfortowe wnętrza" przeprowadzonej w tym roku przez SIEGENIA w Niemczech. W specjalnej strefie "Komfortowa przestrzeń" architekci, wykonawcy i przedstawiciele firm handlowych mogą się dowiedzieć, w jaki sposób wprowadzać w ten przyszłościowy temat inwestorów i wykonawców w roku 2017. Aby to osiągnąć, główne tematy kampanii zaplanowanej na nadchodzący rok, takie jak "napędy i sterowanie", "bezpieczeństwo i kontrola dostępu" oraz "inteligentny dom i wentylacja" koncentrują się w szczególności wokół wygodnej obsługi i możliwości sterowania urządzeniami za pośrednictwem aplikacji, a więc wokół produktów, które dbają o komfortową przestrzeń wokół nas.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym stoisku w trakcie trwania targów, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie, które będą prezentowane podczas BAU.

 

źródło: GRUPA SIEGENIA