Warsztaty z Mitura Academy w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ”
Warsztaty z Mitura Academy w ramach kampanii „DOBRY MONTAŻ”

Organizowana przez Związek POiD, kampania edukacyjna „DOBRY MONTAŻ” promuje prawidłową instalację okien, drzwi, bram, fasad i towarzyszących im rozwiązań. Ważnym jej elementem będą warsztaty dedykowane właścicielom i kadrze zarządzającej punktów dystrybucji świadczących usługi sprzedaży i montażu wyrobów stolarki budowlanej. Poprowadzą je trenerzy Mitura Academy.

Uczestnicy jednodniowych warsztatów prowadzonych w dynamicznej formie, z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi szkoleniowych Mitura Academy, uzyskają praktyczną wiedzę m.in. na temat tego, jak wykorzystać markę „DOBRY MONTAŻ” w relacjach z klientami i w działaniach sprzedażowych. Zdobędą również niezbędne umiejętności w zakresie wyższego pozycjonowania oferowanych usług. – Inwestycja w wymianę starej, bądź też instalację nowej stolarki budowlanej to proces, którego zwieńczeniem jest właśnie dobry montaż. Aby komunikować korzyści z niego wynikające, odpowiednio przygotowani powinni być sprzedawcy. To oni mają bezpośredni kontakt z inwestorami, a ich rady często decydują o wyborze lub odrzuceniu danego rozwiązania – mówi Adam Mitura, założyciel Mitura Academy i wieloletni praktyk szkoleń.

Rozpoczęcie warsztatów planowane jest pod koniec bieżącego roku. Wezmą w nich udział właściciele i kadra zarządzająca punktów dystrybucji stolarki budowlanej rekomendowanych przez Partnerów kampanii „DOBRY MONTAŻ”.

Mitura Academy to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, oferująca zindywidualizowane projekty szkoleniowo-doradcze dla przedsiębiorstw, wspierające sprzedaż. Z branżą budowlaną związana już od kilkunastu lat. Trenerzy Mitura Academy prowadzą szkolenia dla działów sprzedaży i handlowców m.in. takich firm jak PORTA KMI POLAND, Hörmann czy FAKRO.   

 

źródło: POiD