Klimas Wkręt-met zaprasza na zakupy. Nowy salon firmowy już otwarty
Klimas Wkręt-met zaprasza na zakupy. Nowy salon firmowy już otwarty

17 października w Warszawie br. miało miejsce uroczyste otwarcie najnowszego obiektu Klimas Wkręt-met – czołowego polskiego producenta technik zamocowań budowlanych. Budynek przy Alejach Jerozolimskich pełni kilka funkcji. Znajduje się tam przede wszystkim sklep firmowy, w którym prowadzona jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna – tym samym każdy fachowiec, zarówno związany z firmą wykonawczą, jak i działający indywidualnie, może dokonać zakupu bezpośrednio u producenta. Salon sprzedaży zapewnia także profesjonalną obsługę i doradztwo podczas dokonywania zakupów.

 

Ponadto w obiekcie znajduje się show-room, w którym można zobaczyć już zamontowane produkty – przekrojowo pokazane podłoża stanowią ciekawą ekspozycję zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.

Miejsce będzie pełniło także funkcję centrum szkoleniowego – w niedalekiej przyszłości ruszy cykl szkoleń skierowanych do firm wykonawczych, podczas których specjaliści Klimas Wkręt-met będą dzielić się swoją wiedzą na temat produktów marki i ich prawidłowego montażu. 

 

 

Sklep firmowy Klimas Wkręt-met

Warszawa (Opacz-Kolonia), Al. Jerozolimskie 245 C

godziny otwarcia:

pon.-pt.: 7– 18

sob.: 7 – 13

 

 

źródło: Klimas Wkręt-met