Nowa kolekcja Drzwi CAL – doskonałe połączenie drewna i aluminium
Nowa kolekcja Drzwi CAL – doskonałe połączenie drewna i aluminium

Klasa Premium to drzwi drewniane w okładzinie aluminiowej gwarantujące jeszcze większą bezobsługowość. To zaawansowana technologia w służbie mieszkańców domu. Od teraz w Kolekcji AluTherm CAL.

Naturalne drewno wewnątrz domu oraz aluminium na zewnątrz. Niezwykłe połączenie zupełnie różnych surowców. Aluminium, wykorzystywane m.in. w  przemyśle lotniczym, doskonale sprawdza się również, jako powłoka ochronna drzwi drewnianych. Do dyspozycji jest ponad 100 różnego rodzaju okładzin aluminiowych (w tym drewnopodobnych), co daje możliwość idealnego dopasowania do okien czy  bramy garażowej. To doskonałe parametry termoizolacyjne charakterystyczne dla drewna oraz wygoda dbania o powłokę zewnętrzną drzwi, dzięki wykorzystaniu aluminium.

- Kiedy ktoś buduje swój pierwszy dom tak naprawdę nie zna większości wyzwań, które pojawią się później. Jeśli mieszkał w bloku to nie wie ile kosztuje ogrzewanie domu, że próg w drzwiach może przemarzać, że buty w wiatrołapie mogą być zimne i wilgotne. Dom to zupełnie nowe problemy. Dzięki drzwiom CAL – nigdy ich nie pozna. A Kolekcja AluTherm to najlepsze cechy drewna dodatkowo zabezpieczone aluminium. To odpowiedź na potrzeby klientów, którzy wymagają jeszcze większej bezobsługowości, ale chcą otaczać się materiałem doskonałym z natury – mówi Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL.

Drzwi AluTherm to cisza (Rw=34 dB), bezpieczeństwo (klasa antywłamaniowa RC2) i ciepło (Ud od 0,58 W/m2K). To jedyne drzwi na rynku z okładziną aluminiową, które oferowane są także z naświetlami bocznymi i górnymi.

AluTherm to jedna z trzech najnowszych kolekcji zewnętrznych drzwi drewnianych CAL, które właśnie trafiły na rynek. W najnowszym katalogu firmy pojawiły się także: Kolekcja Filmowa z hartowanym, fazowanym, drukowanym ceramicznie szkłem zabezpieczonym jedynym na rynku panelem ochronnym oraz Kolekcja Kamienna wykonana z wykorzystaniem spieków kwarcowych i odporna na zadrapania czworonogów.

Oferta zgodna z nowym katalogiem CAL będzie dostępna w najlepszych punktach sprzedaży od października bieżącego roku.

CAL to profesjonalna firma rodzinna, z systemem zarządzania bazującym na lean management i czerpiącym z Theory of Constraints, która z oddaniem i pasją od ponad 30 lat wykonuje drzwi drewniane. Założył ją i nadal rozwija Zbigniew Cywiński, Prezes CAL. Więcej informacji o nowej kolekcji już niebawem pod adresem www.drzwi-cal.pl lub na profilu www.facebook.com/DrzwiCal.