Nie przegap szansy i wyróżnij swój produkt tytułem „Diament Stolarki”
Nie przegap szansy i wyróżnij swój produkt tytułem „Diament Stolarki”

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie producenci okien, drzwi, bram garażowych i osłon okiennych mogą zgłosić swoje produkty do udziału w 3. edycji konkursu wzorniczego "Diamenty Stolarki". Udział w konkursie jest bezpłatny. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2016 r.

Konkurs "Diamenty Stolarki" po raz kolejny towarzyszy Międzynarodowym Targom Budowlanym i Wnętrzarskim Warsaw Build, których 4. edycja odbędzie się w listopadzie br. w Warszawie. Celem konkursu jest podkreślenie roli jaką na współczesnym rynku odgrywa ciekawy design produktów stolarki budowlanej. Niezależne Jury złożone z ekspertów branży, architektów, a także potencjalnych nabywców, zgromadzonych na targach Warsaw Build 2016, wyróżni najciekawsze produkty w kategoriach:

  • okna,
  • drzwi,
  • bramy garażowe
  • osłony okienne.

Wyroby będą oceniane pod kątem innowacyjnego wzornictwa i nowatorskich rozwiązań. Zgłoszenia przesyłać można do 30 września 2016 na adres: konkurs@warsawbuild.pl

 

Wybrane do finału produkty zostaną zaprezentowane w strefie konkursowej targów Warsaw Build, w warszawskim EXPO XXI, w dniach 16-18 listopada 2016 r. Wydarzenie jest największą w regionie okazją do spotkań dla przedstawicieli branży budowlanej: inwestorów, architektów, producentów materiałów budowlanych, wykonawców i montażystów z całego świata. Trendy rynkowe i innowacyjne rozwiązania na rynku stolarki w Polsce będą także jednym wiodących z tematów, omawianych przez ekspertów w części panelowej.

Dodatkowe informacje i regulamin konkursu dostępne na stronie internetowej http://warsawbuild.pl/Konkursy/Diamenty-Stolarki.aspx.

 

źródło: Lentewenc Sp. z o.o.