Pod żaglami z FAKRO
IX Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim
Pod żaglami z FAKRO IX Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim

Już od 9 lat firma FAKRO jest Głównym Organizatorem Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. Tegoroczna edycja odbędzie się w słonecznej Chorwacji w terminie od 3 do 10 września br. 

Regata Build Cup, to największe i najbardziej spektakularne wydarzenie branży budowlanej realizowane za granicą. 
Regaty są okazją do spotkania się, wymiany doświadczeń oraz zdrowej, sportowej rywalizacji. Cieszą się dużym zainteresowaniem producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych. Rok rocznie w Mistrzostwach uczestniczy prawie 300 miłośników żeglarstwa, którzy na co dzień konkurują ze sobą na rynku. 

Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim to nie tylko przestrzeń rekreacji i sportu, ale przede wszystkim okazja do wspólnego spędzenia czasu oraz podsumowania obecnej sytuacji na rynku w branży budowlanej. FAKRO, będące firmą rodzimą, reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej i również uczestniczy w gospodarczych mistrzostwach świata – wyjaśnia Janusz Komurkiewicz, członek zarządu FAKRO. 

Tegorocznej edycji regat będzie towarzyszyć hasło „Wielkie wyzwanie – zdobywamy Dubrownik”. Malownicza trasa poprowadzi uczestników przez najpiekniejsze zakątki Chorwacji. Żeglarze wyruszą 
z mariny Kremik koło Primostenu i pokonując trasę ponad 250 mil morskich dotrą do Dubronika. W pięciu wyścigach regatowych weźmie udział 30 jachtów z załogami 8, 10 lub 13 osobowymi. 

Szczegółowe informacje do dostępne są na stronie: www.regaty.fakro.pl