Salento – biel i prostota
Salento – biel i prostota

Kolekcja drzwi modułowych Salento od Invado doskonale wpisuje się w aktualne trendy w urządzaniu wnętrz. Biel, prostota i subtelne przeszklenia łączą się w przyjemną dla oka formę.

Skrzydła drzwiowe Salento mogą być dopełnieniem aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych, ale także tych urządzonych w stylu skandynawskim. Bezpretensjonalne wzornictwo sprawia, że drzwi będą dobrze wyglądały przez lata. Stoi za tym także jakość wykonania. Invado stosuje specjalną technologię okleinowania polegającą na łączeniu materiału wewnątrz krawędzi przylgi. Dzięki temu okleina jest trwalsza, a brzegi drzwi lekko zaokrąglone i bezpieczniejsze dla domowników.

Kolekcja Salento jest dostępna nie tylko w bieli, ale także w dziewięciu innych kolorach, wśród których znajdziemy modny dąb szary, dąb śnieżny i bardziej klasyczny orzech czy dąb szlachetny. Rama drzwi została wykonana z wysokiej jakości MDF-u i oklejona okleiną sztuczną. Wypełnienie stabilizacyjne stanowią płyciny wykonane z płyty MDF o grubości 10 mm. Jako modele pojedyncze występują w szerokościach od „60” do „110”, a jako podwójne w szerokościach od „120” do „200”.

Producent: Invado
Cena: od 419,00 zł netto

 

www.invado.pl