Nowe kolekcje drzwi lakierowanych w ofercie Porta – biel i minimalizm wciąż w modzie
Nowe kolekcje drzwi lakierowanych w ofercie Porta – biel i minimalizm wciąż w modzie

22 kwietnia 2016 r. – PORTA KMI POLAND wprowadza na rynek nowe kolekcje drzwi lakierowanych: Porta SKANDIA Premium, Porta FORM Premium oraz Porta FOCUS Premium. Kolekcje były prezentowane partnerom biznesowym producenta podczas Porta Roadshow 2016 zorganizowanym w 8 największych miastach Polski. Teraz nowe kolekcje zadebiutują w punktach sprzedaży. Wszystkie nowości z oferty Porta zostały zaprezentowane w kwietniowym „Katalogu 2/2016. Otwórz się na możliwości”.  
– Tym razem skupiliśmy się przede wszystkim na rozwinięciu klasy „Premium”, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Klientów. Drzwi z tych kolekcji wyróżniają się na rynku wysoką jakością lakieru oraz innowacyjną technologią lakierowania, co w połączeniu gwarantuje wyjątkowo gładką i trwałą powierzchnię. Zadbaliśmy także 
o estetykę – nowe kolekcje cechuje prostota i biel, która wciąż króluje w trendach urządzania wnętrz – tłumaczy Magdalena Jakóbiak, Product Marketing Manager w PORTA KMI POLAND.
Pierwsza z nowości – kolekcja Porta SKANDIA Premium to połączenie zaawansowanych technologii lakierowania oraz nowoczesnego, minimalistycznego wzornictwa. Drzwi z tej kolekcji doskonale sprawdzą się więc we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Przystępna cena jest dużym atutem kolekcji, która ma szansę zdobyć ogromną popularność.

Drzwi Porta SKANDIA Premium

Z myślą o nowoczesnych wnętrzach powstała również kolekcja Porta FORM Premium. Wysoka jakość wykonania drzwi oraz ich forma – połączenie prostoty, oryginalnych frezów i chromowanych aplikacji – to propozycja dla Klientów chcących podkreślić oryginalność wnętrz w swoim mieszkaniu. 

Drzwi Porta FORM Premium

 

 

 

Modele lakierowane w klasie „Premium” wprowadzone zostały również do znanej i lubianej przez Klientów kolekcji Porta FOCUS, dostępnej do tej pory wyłącznie w postaci okleinowanej. Drzwi Porta FOCUS Premium dostępne będą w dwóch modelach – z wąską oraz szeroką hartowaną szybą matową.

Drzwi Porta FOCUS 

Premium

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym „Katalogiem 2/2016. Otwórz się na możliwości” PORTA KMI POLAND.

Więcej informacji o PORTA KMI POLAND znajdą Państwo na stronie internetowej www.porta.com.pl, blogu Porta, profilu Facebooku oraz kanale YouTube.