Ruszyła kolejna edycja konkursu „Obiekt Roku w systemach ALUPROF”
Ruszyła kolejna edycja konkursu „Obiekt Roku w systemach ALUPROF”

1 kwietnia bieżącego roku ruszyła kolejna, długo wyczekiwana edycja, konkursu „Obiekt Roku w systemach „ALUPROF”. Konkurs adresowany jest do pracowni architektonicznych lub samodzielnych architektów, którzy sięgnęli w swojej pracy po rozwiązania zaproponowane przez wiodącego europejskiego dystrybutora systemów aluminiowych – firmę ALUPROF. 

Ideą konkursu jest promowanie współczesnej architektury oraz stworzenie panelu do obrad na temat aktualnych trendów w projektach i realizacjach architektonicznych. Jego uwieńczeniem będzie wyłonienie najciekawszych brył, które zaprojektowano i wykonano z użyciem różnorodnych systemów firmy ALUPROF. Jednym z kryteriów, jakie musi spełnić projekt jest jego realizacja między 1 stycznia 2014 roku a 15 czerwca 2016 roku. 

Prace konkursowe można zgłaszać od 1 kwietnia do 15 czerwca bieżącego roku. Wybór laureatów będzie przebiegał w trzech etapach. Na początku organizatorzy wyłonią 50 prac. Następnie spośród wyselekcjonowanych projektów, wybiorą 10, które zostaną zakwalifikowane do ścisłego finału. Tam jury wskaże trzy zwycięskie bryły. Ich autorzy otrzymają 50 00 zł, 30 000 zł oraz 15 000 zł – odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Rozdanie nagród odbędzie się 9 września 2016 roku podczas uroczystej gali w Hotelu Warszawianka. – Wybór zwycięskiego projektu będzie poprzedzony oceną szeregu czynników, między innymi tego w jaki sposób wykorzystano w nim systemy aluminiowe ALUPROF. Liczymy, że konkurs zaowocuje nie tylko zadowoleniem laureatów, lecz także poszerzeniem wiedzy na temat funkcjonalności systemów aluminiowych i ich wpływu na estetykę danego obiektu – tłumaczy Bożena Ryszka, Marketing Manager marki ALUPROF. 

Wszystkie pracownie architektoniczne i samodzielnych architektów zapraszamy do udziału w konkursie. Zgłoszenia można wysyłać za pomocą formularza na stronie oraz pocztą tradycyjną lub elektroniczną. 

Więcej informacji na stronie: http://konkurs.aluprof.eu