IV edycja konkursu POL-SKONE dla studentów:  „Kreatywność kluczem do sukcesu”
IV edycja konkursu POL-SKONE dla studentów: „Kreatywność kluczem do sukcesu”

5 tysięcy złotych oraz płatny staż czeka na zwycięzcę konkursu „Kreatywność kluczem do sukcesu”, który organizuje jeden z największych pracodawców regionu lubelskiego, firma POL-SKONE, znany producent drzwi i okien. Czwarta już edycja konkursu ma znacznie większy zasięg, adresowana jest bowiem do studentów Politechniki Lubelskiej, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wydziału Technologii Drewna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Nowością jest także to, że konkurs odbędzie się w dwóch, niezależnych kategoriach.
- Od początku istnienia firmy, która w minionym roku obchodziła swoje 25-lecie, chętnie współpracujemy z młodymi i kreatywnymi osobami. Ponieważ nasze doświadczenia z dotychczasowej formuły konkursu są bardzo dobre, kilku laureatów po odbyciu stażu, znalazło zatrudnienie w POL-SKONE, dlatego w tegorocznej edycji postanowiliśmy zaprosić do współpracy nowe uczelnie. Z zainteresowaniem oczekujemy na prace konkursowe, żeby najlepszym studentom zaproponować dobry start w karierze zawodowej – mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor POL-SKONE Sp. z o.o. 
Zadanie konkursowe będzie polegało na przygotowaniu projektu w jednej z dwóch kategorii: „Opracowanie projektu drzwi zewnętrznych, antywłamaniowych lub przeciwpożarowych” lub „Opracowanie niekonwencjonalnej kampanii promocyjnej dla firmy POL-SKONE, wybranego produktu lub gamy produktów.” Organizatorzy szczególną uwagę zwrócą na pomysłowość, innowacyjność oraz estetykę nadesłanych prac. Zgłoszenia prac konkursowych przyjmowane są do końca kwietnia.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w każdej z dwóch kategorii: za zajęcie pierwszego miejsca nagroda finansowa w wysokości 5000 złotych oraz miesięczny płatny staż w firmie POL-SKONE, za zajęcie drugiego miejsca nagroda finansowa w wysokości 2.500 złotych.  Staże dla laureatów przewidziano w dziale marketingu lub sprzedaży oraz dziale technicznym.
Więcej informacji i regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.pol-skone.pl.

 

źródło: Pol-Skone