ALUPROF PO „SERBSKU, WĘGIERSKU, SŁOWEŃSKU I CHORWACKU…”
ALUPROF PO „SERBSKU, WĘGIERSKU, SŁOWEŃSKU I CHORWACKU…”

W związku z rozwojem handlowym ALUPROF S.A. oraz ekspansją na kolejne rynki europejskie serwis internetowy węgierskiej spółki ALUPROF HUNGARY KFT obsługującej rynki bałkańskie poszerzył wersje językowe o serbską, chorwacką i słoweńską.
ALUPROF ciągle rozszerza swoje rynki sprzedaży, czego dowodem jest uczestnictwo, m.in. w następujących targach:

W dniach od 3 do 6 września 2008 roku odbyły się Międzynarodowe Targi Budowlane „KazBuild” w Ałmatach w Kazachstanie. Pośród ponad 180 wystawców z różnych zakątków świata obecna była również firma ALUPROF. Targi, które odbywają się od 1994 roku, gromadzą corocznie coraz większą rzeszę, wystawców promujących swoje produkty, oraz osób odwiedzających żywo zainteresowanych branżą budowlaną

W związku ze zbliżającymi się w 2009 roku imprezami targowymi w branży budowlanej: Międzynarodowymi Targami Budowlanymi Bau w Monachium oraz Międzynarodowymi Targami Rolet Bram i Osłon Przeciwsłoneczny  R+T w Stuttgarcie, „ALUPROF” już dzisiaj zaprasza swoich klientów i kontrahentów na tę imprezę targową.

Ambicją ALUPROF-u jest skuteczne opanowanie nie tylko europejskich rynków, ale i wszystkich nowo wschodzących rynków azjatyckich. W tym przypadku Aluprofowi nie brakuje konsekwencji  w realizacji zaplanowanej strategii rozwoju.

Redakcja oknoserwis.pl i Kwartalnika „OKNO” życzy pomyślności.

źródło: Aluprof                                                            

Materiały zebrał: GROW