MS OKNA srebrnym Sponsorem Gali Polskiego Triathlonu
MS OKNA srebrnym Sponsorem Gali Polskiego Triathlonu

Biznes i sport coraz bardziej się przenikają. Dziedziny te, choć tak odmienne, mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Przyświecają im podobne cele i wartości, dzięki czemu mogą się nawzajem wspierać i uzupełniać. 
W sponsoring inicjatyw sportowych angażuje się obecnie coraz więcej firm i przedsiębiorstw działających w różnych branżach i sektorach rynku. Popularyzacja aktywności fizycznej jest również jednym z celów grupy MS więcej niż OKNA, sponsora Gali Polskiego Triathlonu 2015.
 

Dlaczego triathlon?

Sukces w triathlonie, podobnie jak w biznesie, wymaga połączenia wielu czynników. Podstawą sukcesu jest umiejętne wykorzystanie dostępnych możliwości i dbałość o szczegóły. Według Grupy MS, triathlon jest dyscypliną, w której zawodnicy muszą wykazywać się cechami istotnymi również z biznesowego punktu widzenia. Są to między innymi: wytrwałość, siła, motywacja i sumienność, którym przyświeca idea zdrowej rywalizacji. MS więcej niż OKNA chce przyczynić się do popularyzacji olimpijskiej dyscypliny doceniając pasję i zaangażowanie triathlonistów, od których może się wiele nauczyć.
 

Kim jest MS więcej niż OKNA ?

Grupa MS powstała w 1991 roku. Jest jednym z liderów wśród polskich producentów okien i drzwi, który olbrzymi nacisk kładzie na termikę, statykę, akustykę i design swoich produktów. Stawia na nieustanny rozwój innowacji, starając się zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zrzesza trzy wyspecjalizowane firmy ze 100 proc. polskim kapitałem i zatrudnia blisko 500 pracowników. 

MS więcej niż OKNA, podobnie jak sportowcy, zmagając się z konkurencją na polu biznesowym dokłada wszelkich starań, by wykazywać się ambicją, wytrwałością i uczciwością. Kierując się sportową myślą, dąży do objęcia przewagi technologicznej nad konkurentami, tak by dostarczyć swoim klientom produkt najwyższej jakości, który będzie im służył przez lata.

 

źródło: MS więcej niż OKNA