Laur Eksperta w branży stolarki
Laur Eksperta w branży stolarki

9 listopada 2015 roku w Rezydencji Belweder-Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się Gala Finałowa I edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego „Laur Eksperta”.  Przedstawiciele Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości, który jest organizatorem Konkursu, wręczyli certyfikaty poświadczające nadanie Znaków Jakości „Laur Eksperta” przedstawicielom ponad 80 firm z całej Polski.
Wśród laureatów programu znalazła się Stolarka VIP, która uzyskała znak jakości „Laur Eksperta” w kategorii „ Usługi marketingowo – edukacyjne”  za specjalistyczne szkolenia dla najlepszych czyli Konwenty Stolarki. Zostaliśmy wyróżnieni za oryginalność, profesjonalizm i wyjście naprzeciw potrzebom branży. Nasze szkolenia otrzymały prestiżowe wyróżnienie, pierwsze w naszej branży - Laur Eksperta i w dodatku jako jedyne w ww. kategorii, co stanowi dodatkowy dowód do satysfakcji. W imieniu Stolarki VIP wyróżnienie odebrał Pan Grzegorz Cendrowski 
Do Konkursu zgłoszono towary, usługi i marki reprezentujące niemal wszystkie branże i kategorie rynkowe. Eksperci oceniali m.in. ich jakość, wartość rynkową, innowacyjność czy zgodność z potrzebami klientów. Badali również, czy zgłoszone do produkty są wprowadzane na rynek i dystrybuowane z wykorzystaniem nowatorskich rozwiązań marketingowych. Najlepsze marki, produkty i usługi zdobyły Znak Jakości „Laur Eksperta”. Ma on charakter prestiżowy - o jego przyznaniu decyduje grono profesorów, doktorów, ale i praktyków zarządzania, reprezentujących najlepsze polskie uczelnie. Każdy produkt czy usługa poddawana jest skomplikowanej, kilkuetapowej ocenie. Ocena ta obejmuje analizę samych produktów, jak i informacji o firmie, która wprowadza daną markę na rynek. Co ważne – eksperci sięgają do wielu źródeł: analizują dokumenty, pozyskują informacje z instytucji badających i regulujących rynek, rozmawiają z konsumentami, szeroko korzystają z metody „tajemniczego klienta”. Jest to więc dokładna, rzetelna i szczegółowa analiza dokonywana przez wykwalifikowanych badaczy.


Czym są Konwenty Stolarki?
Dwudniowe Konwenty Stolarki czyli spotkania branżowe dla najlepszych  organizowane są od ponad 2 lat w całej Polsce, dlatego nazwaliśmy ten program „Mobilną Akademią Stolarki VIP”.  Gościliśmy w takich miejscowościach jak: Warszawa, Kraków, Muszyna, Oleśnica k. Wrocławia, Poznań, Pruszcz Gdański, Gniew k. Tczewa, Białystok, Bochnia.
Konwenty to innowacyjne, interaktywne i kompleksowe szkolenia praktyczne dla szerokiej grupy branży stolarki ze szczególnym uwzględnieniem menagerów stolarki, właścicieli małych i średnich firm, szefów obsługi klienta i montażu. Naszym naczelnym celem jest upowszechnianie wiedzy technicznej, marketingowej, prawnej, i ekonomicznej. Konwenty służą również promocji innowacyjnych produktów w dziedzinie stolarki. Spotkania te cieszą się wielkim uznaniem wśród branży. Oprócz dwudniowych Konwentów, zajmujemy się też organizacją jednodniowych szkoleń dotyczących prawa międzynarodowego czy strategii eksportowej. 

 

źródło: kwartalnik OKNO nr 4/2015