Okna FAKRO nagrodzone statuetką TopBuilder 2016
Okna FAKRO nagrodzone statuetką TopBuilder 2016

10 grudnia br. odbyła się uroczysta Gala wręczenia statuetek TopBuilder 2016. Wśród wielu nagrodzonych nie zabrakło również produktów marki FAKRO. Wyróżniono dwa innowacyjne: okno do płaskich dachów DXW oraz Okno dachowe FTP-V Z-Wave sterowane elektrycznie.

Okna marki FAKRO zostały uznane przez kapitułę konkursu za produkty o najwyższej jakości. W konkursie nagradzane są nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne, a także produkty IT mające zastosowanie w architekturze i budownictwie. Wyróżniane są również usługi i produkty finansowe, jak również projekty, inicjatywy, programy i przedsięwzięcia dedykowane branży budowlanej.

To nie pierwsza edycja plebiscytu, w której produkty FAKRO otrzymują zaszczytny tytuł, akcentujący ich jakość, funkcjonalność i innowacyjność. Produkty marki FAKRO już sześciokrotnie otrzymały tytuł i statuetkę TopBuilder.  

Oferta produktów marki FAKRO jest bardzo szeroka. Różnorodność akcesoriów zewnętrznych i wewnętrznych oraz nowoczesne rozwiązania w stolarce okiennej, pozwalają firmie FAKRO wyróżniać się innowacyjnością na tle konkurencji. 

Można powiedzieć, że innowacyjność to drugie imię FAKRO. To dzięki niej jesteśmy światowym wiceliderem w branży okien dachowych i schodów strychowych. Otrzymana nagroda, to jeden z symboli naszej, wypełniającej misję FAKRO pracy – mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO.

Organizatorem konkursu jest miesięcznik „Builder”. 

 

źródło: Fakro