DAKO na największych targach budowlanych na świecie - Batimat
DAKO na największych targach budowlanych na świecie - Batimat

Firma DAKO, producent stolarki otworowej z Nowego Sącza, wzięła udział w największych targach budowlanych na świecie Mondial du Batimat 2015. Od 2 do 6 listopada 2015 r. w Centrum Wystawowym Paris Nord Villepinte swoje oferty prezentowali czołowi gracze i profesjonaliści z sektora budowlanego i architektonicznego.

Ekspozycja HarmonyLine na targach Batimat

Fot. DAKO

 

DAKO już piąty raz przedstawiało swoją ofertę na najbardziej prestiżowych targach budowlanych w Paryżu. Wydarzenie promuje producentów i wykonawców z sektora budowlanego i architektonicznego, którzy postrzegają innowacje jako szczególne narzędzie rozwoju branży. W tym roku nowosądecki producent eksponował swoją nowatorską linię estetycznie dopasowanych okien, drzwi, bram i rolet HarmonyLine. Wszystkie produkty tej linii są projektowane wspólnie, co daje gwarancję technologicznej i wizualnej zgodności oraz zapewnia wygodę przy zakupie. Uwagę odwiedzających gości szczególnie przykuwało oferowane przez producenta aluminiowe okno z ukrytym skrzydłem. Stoisko DAKO wzbudzało duże zainteresowanie inwestorów, tym bardziej, że firma jest już znana na francuskim rynku i rozpoznawana m.in. dzięki obecności w mediach.


Tegoroczne stoisko DAKO na targach Batimat

Fot. DAKO

 

Międzynarodowe targi Mondial du Batimat organizowane są co dwa lata. W zeszłej edycji zaprezentowało się na nich ponad 2 500 wystawców, z czego 45% stanowili przedsiębiorcy spoza Francji. W wydarzeniu wzięło wówczas udział ponad 350 000 osób. Na tegorocznych targach organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby uczestnicy eventu poznali nowinki ze świata branżowego i poszerzali swoje kompetencje. Prowadzone były liczne konferencje i wykłady poświęcone aktualnym trendom oraz najważniejszym wyzwaniom stojącym przed branżą, których uczestnikiem również było DAKO.

 

źródło: DAKO