Komfort i wygoda – okna dachowe ISK I3
Komfort i wygoda – okna dachowe ISK I3

W czasach, gdy ciężko znaleźć chwilę na odpoczynek, funkcjonalne rozwiązania stają się szczególnie pożądane. Dotyczy to również takich produktów, jak okna dachowe.

ISK I3 to okna z grupy INSYGNO firmy OKPOL. Ich budowa opiera się na konstrukcji typu uchylno-przesuwnej, co oznacza, że całe skrzydło otwiera się na zewnątrz połaci dachowej. Zapewnia to komfort użytkowania, szczególnie na poddaszach z niską ścianką kolankową. Okna wyposażone są w klamkę z funkcją mikrouchylania (wentylacja pasywna) zamykaną na kluczyk oraz pakiet trzyszybowy ze specjalną powłoką antyroszeniową zapobiegającą kondensacji pary wodnej na jego zewnętrznej powierzchni. Producent, jako opcję dodatkową, oferuje również elektryczny siłownik umożliwiający zdalne otwieranie okien. Funkcjonalność idzie tutaj w parze ze znakomitymi parametrami. ISK I3 charakteryzują się bardzo niskimi współczynnikami przenikania ciepła na poziomie Uw=0,8 W/m?K i Ug= 0,5 W/m?K, dzięki czemu zagwarantują wysoki poziom energooszczędności w naszym domu.

Dane techniczne:
Produkt                                                  ISK I3
Marka                                                    INSYGNO
Producent                                              OKPOL
Współczynnik przenikania ciepła okna      Uw=0,8 W/m?K
Współczynnik przenikania ciepła szyby    Ug= 0,5 W/m?K
Pakiet szybowy                                      Trzyszybowy
Systemy                                       Klamka z kluczykiem ExtraSecure, powłoka antyroszeniowa, nawiewnik Neo-Air
Dostępne akcesoria                             Elektryczny siłownik na pilot, drążek teleskopowy, roleta, markiza 


Cena:    Od 2219,00 PLN brutto

 

źródło: Okpol