Pilkington <strong>Optiphon</strong><strong>&#8482; </strong>- nowa nazwa szkła Pilkington <strong>Optilam</strong><strong>&#8482;</strong> Phon&#8482;
Pilkington <strong>Optiphon</strong><strong>&#8482; </strong>- nowa nazwa szkła Pilkington <strong>Optilam</strong><strong>&#8482;</strong> Phon&#8482;

W celu odróżnienia produktu od pozostałych wiodących na rynku szyb laminowanych, nazwa szkła laminowanego o podwyższonej izolacyjności akustycznej Pilkington Optilam Phon zostaje zmieniona na Pilkington Optiphon.

Szkło Pilkington Optiphon przeznaczone jest zarówno do przeszkleń wewnętrznych, jak i zewnętrznych i dostępne jest w pięciu różnych grubościach. Produkt zachowa swoją specyfikę i w dalszym ciągu będzie zapewniał doskonałe rozwiązanie dla niechcianego hałasu.

„Zmiana nazwy szkła z Pilkington Optilam Phon na Pilkington Optiphon z pewnością przyczyni się do łatwiejszej jego identyfikacji przez klientów jako produktu o właściwościach związanych z izolacyjnością akustyczną. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy informacja ta będzie wysyłana wraz z nowymi broszurami do naszych klientów. Zaktualizujemy także Katalog Produktów na naszej stronie internetowej, aby łatwiej można było zamówić szkło Pilkington Optiphon” – powiedział Dariusz Woźniak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy Pilkington odpowiedzialny za Region Wschodni Europy.

Wraz ze zmianą nazwy, Pilkington wydał nowy biuletyn techniczny zatytułowany „Szkło i ochrona przed hałasem”. Biuletyn, opracowany głównie z myślą o środowisku architektów i projektantów, omawia zagadnienia dotyczące izolacyjności akustycznej, a także przybliża normy i przepisy budowlane oraz podaje wskazówki techniczne, którymi należy się kierować przy doborze szkła.

Aby uzyskać więcej informacji o firmie Pilkington i jej produktach zapraszamy na stronę www.pilkington.pl