PORYSOWANĄ SZYBĘ  MOŻNA SKUTECZNIE  NAPRAWIĆ
PORYSOWANĄ SZYBĘ MOŻNA SKUTECZNIE NAPRAWIĆ

Porysowała ci się szyba podczas montażu lub prac budowlanych ? Już nie musisz jej wymieniać. Dzisiaj już skutecznie można ją naprawić.
Na rynku polskim swoje usługi z tym związane wprowadziła firma GlasWeld, światowy lider w zakresie napraw szyb dla potrzeb budownictwa i branży samochodowej.

Szybką i skuteczną naprawę gwarantuje system do usuwania zarysowań GForce
Dzięki temu przenośnemu systemowi można za pomocą odpowiednio zaprojektowanej wysokoobrotowej maszynie polerującej, skutecznie usunąć wszelkie zarysowania szyb,  zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Do czyszczenia używa odpowiednią pastę i nakładki, które podczas czyszczenia nie ścierają szkła, co potwierdzają pomiary badania zniekształceń optycznych.

Metodą tą można usuwać zarysowania we wszystkich dostępnych rodzajach szyb: hartowanych, laminowanych, kuloodpornych, izolacyjnych i innych rodzaj szkła.

Dzięki temu systemowi zakłady produkujące stolarkę okienną, firmy montażowe i firmy budowlane mogą uniknąć wysokich kosztów związanych z koniecznością wymiany szyb na nowe. Cały zestaw do naprawy szyb mieści się w małej przenośnej walizce.

Grow