ALUPROF Liderem Rynku Stolarki 2015
ALUPROF Liderem Rynku Stolarki 2015

ALUPROF, czołowy producent systemów aluminiowych w Europie, już siódmy rok z rzędu otrzymał prestiżowy tytuł „Lidera Rynku Stolarki”. Wyróżnienie przyznawane jest przez Centrum Analiz Branżowych (CAB). ALUPROF zwyciężył w dwóch kategoriach: systemów aluminiowych oraz osłon. Finał tegorocznej edycji programu odbył się 14 października w warszawskiej siedzibie Business Centre Club. Nagrodę w imieniu firmy odebrała Małgorzata Wojtasik, Dyrektor Handlowa ALUPROF.

Tegoroczna, jubileuszowa, 10. edycja plebiscytu „Lider Rynku Stolarki” po raz kolejny wyłoniła przedsiębiorstwa z branży stolarki budowlanej, które zajmują wiodącą pozycję na rynku. Wśród zwycięzców nie mogło zabraknąć firmy ALUPROF, która została uhonorowana tytułem „Lidera Rynku Stolarki” aż w dwóch kategoriach: systemów aluminiowych oraz osłon okiennych. 

Certyfikat przyznawany podczas uroczystej gali odebrała w imieniu firmy Małgorzata Wojtasik, Dyrektor Handlowa ALUPROF. – Miano „Lidera Rynku Stolarki 2015” to dla nas powód do dumy i ogromna radość, zwłaszcza, że towarzyszy nam niemal od początku istnienia inicjatywy realizowanej przez Centrum Analiz Branżowych. Otrzymaliśmy ten tytuł już siódmy rok z rzędu i mam nadzieję, że dzięki staranności, pracowitości i innowacyjności zespołu ALUPROF stanie się on integralną częścią naszej tożsamości w perspektywie co najmniej kolejnych 10 lat i więcej – tłumaczy Małgorzata Wojtasik.

„Lider Rynku Stolarki” to prestiżowy plebiscyt organizowany przez Centrum Analiz Branżowych, polską agencję badawczą, która specjalizuje się w analizowaniu rynku stolarki budowalnej w Polsce oraz Europie. Badanie „Lider Rynku Stolarki” realizowane jest w oparciu o wyniki sprzedaży firm z tego sektora gospodarki. Na ich podstawie podczas corocznej gali wyłaniani są „Liderzy Rynku Stolarki”. W tym roku nominacje przyznawano aż w 20 kategoriach.

 

źródło: Aluprof