Nowe tkaniny w ofercie ANWIS
Nowe tkaniny w ofercie ANWIS

Materiałowe przesłony okienne firmy ANWIS wyróżniają się wśród innych bogatą kolekcją wzorów i kolorów tkanin, które pozwalają dopasować je do wnętrza w zależności od jej przeznaczenia. Ta bogata, bo obejmująca 350 najwyższej jakości tkanin dekoracyjnych o różnych wzorach, kolorach i stopniu zaciemnienia, oferta stale się powiększa. Tym razem o kolejne tkaniny specjalnie zaprojektowane dla przesłon wewnętrznych - plis, rolet i paneli. 

Szeroki wachlarz tkanin we wzornikach firmy ANWIS pozwala dobrać kolor oraz wzór przesłony zgodnie z oczekiwaniami, w zależności od funkcji jakie mają one pełnić. Teraz jest to jeszcze łatwiejsze ze względu na wyjątkowe grupowanie materiałów kolorami (white, cream, beige, taupe, terra, yellow, green, grey, aqua, blue, red, purple, brown), a nie nazwami kolekcji. Dodatkowo specjalnie zostały wyróżnione tkaniny blackout, czyli całkowicie zaciemniające. Przy każdym z kolorów, oprócz tak podstawowych informacji jak gramatura i wymiary, jest podana informacja o refleksji (procent światła odbitego przez tkaninę), absorbcji (procent światłą pochłoniętego przez tkaninę), transmisji (procent światła przechodzącego przez tkaninę) i transparentności.

Tkaniny są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Materiały zaciemniające są także pokryte specjalnymi powłokami, sprawiającymi że nie przylegają do niej zanieczyszczenia i łatwo je utrzymać w czystości. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką. Z kolei tkaniny na plisy można prać ręcznie bez obaw o ich deformację.

Podobnie jak pozostałe materiały znajdujące się w ofercie firmy ANWIS, również nowe są wykonane z surowców spełniających najwyższe wymagania i nie zawierają szkodliwych substancji (między innymi pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących), mających negatywny wpływ na zdrowie. Jest to potwierdzone certyfikatami OEKO-TEX STANDARD 100. Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie wykonanych z nich osłon okiennych.

Realizacja zamówień na produkty z oferty ANWIS jest możliwa w sieci dystrybucji. Adresy punktów sprzedaży są zamieszczone na stronie producenta www.anwis.pl

 

źródło: Anwis