Aluminiowe drzwi Eunika – harmonia stylu i funkcjonalności
Aluminiowe drzwi Eunika – harmonia stylu i funkcjonalności

W ofercie polskiego producenta stolarki otworowej, firmy DAKO, znaleźć można różnorodne modele drzwi zewnętrznych. Na szczególną uwagę zasługują aluminiowe drzwi Eunika. Solidne, stabilne i ciepłe skrzydło przyciąga uwagę nowoczesnym wyglądem.

Aluminiowe drzwi Eunika

Kolor: Antracyt/Czerwony

Fot. DAKO

 

Wykonane z wysokiej jakości aluminium drzwi Eunika cechuje dwustronnie nakładkowa budowa. Oznacza to, iż skrzydło – zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz - stanowi jednolitą płaszczyznę, co zapewnia zachowanie prestiżowego wyglądu drzwi od strony elewacji oraz wnętrza budynku. 
 

Ciepło już od progu

Eunika - detal

Fot. DAKO

 

Skrzydło Eunika doskonale sprawdzi się w domach, których właściciele szczególną uwagę zwracają na właściwości termoizolacyjne elementów stolarki otworowej. Doskonałe parametry izolacyjności cieplnej zapewnia zastosowanie termoizolacyjnej pianki poliuretanowej. W zależności od rozmiaru skrzydła, grubość pianki wynosi 85 lub 72 mm. O energooszczędnych walorach Euniki przesądza także zastosowanie aluminiowego profilu oraz wykonanego z tego samego tworzywa progu z przekładką termiczną. Współczynnik przenikania ciepła Ud dla drzwi referencyjnych o wymiarach 1300 mm x 2350 mm i profilu 90 mm wynosi zaledwie 0,66 W/m2K.
 

Graj w kolory!

Drzwi Eunika w kompozycji Harmony Line z oknami, bramą garażową i roletami.

Fot. DAKO

 

Prosta, nieprzytłaczająca linia drzwi Eunika będzie dobrze komponować się z architekturą o nowoczesnym wyglądzie. Zastosowana na skrzydle podłużna aplikacja ze stali szlachetnej nadaje mu elegancki charakter. Bogaty wybór kolorów z palety RAL pozwala dopasować wybarwienie panelu i ramy do niemal każdego rodzaju elewacji. Dzięki dostępnemu na stronie producenta konfiguratorowi, w łatwy sposób można stworzyć idealnie dostosowaną do potrzeb wersję kolorystyczną drzwi. Co istotne, Eunika dostępna jest w kompozycji HarmonyLine – oznacza to, że w ofercie DAKO znajduje się dedykowana do drzwi, spójna estetycznie linia okien, drzwi oraz rolet.

Premiera drzwi miała miejsce na obchodach 20-lecia firmy DAKO.
DRZWI EUNIKA
Producent: DAKO   www.dako.eu 
Materiał: aluminium
Wymiary: 1120/2100 mm
Cena brutto drzwi w wyposażeniu standardowy, i standardowych wymiarach
- system DA-77N – 9594 zł brutto (23% VAT)
- system DA-90N – 11685 zł brutto (23% VAT)

Konfigurator drzwi dostępny pod adresem: http://dako.eu/konfigurator/ 

Wyposażenie standardowe:
- ościeżnica /profil DA-90 lub DA-77/
- próg aluminiowy z przekładką termiczną 

- 3-punktowa zasuwnica automatyczna
- klamka na dzielonym szyldzie z rozetą
- wkładka z motylkiem
- zawiasy rolkowe

 

źródło: DAKO