FAKRO wspiera Hokejowe Nadzieje Olimpijskie
FAKRO wspiera Hokejowe Nadzieje Olimpijskie

Firma FAKRO, jedna z nielicznych polskich firm globalnych znana jest nie tylko z najlepszej jakości okien dachowych czy schodów strychowych, ale również z zamiłowania do sportu. FAKRO od lat chętnie angażuje się i wspiera wszelkie inicjatywy, które służą rozwojowi i promocji Polski. 

Firma od początku swojej działalności wspiera sportowców i różne wydarzenia sportowe. Od 2004 roku FAKRO jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. W tym roku firma dołączyła także do grona partnerów 72. Tour de Pologne.
Hokejowe Nadzieje Olimpijskie to kolejna z inicjatyw, w którą zaangażował się czołowy producent okien dachowych.  FAKRO wsparło finansowo międzynarodowy program sportowo-edukacyjny skierowany do młodych zawodników grających w hokeja na lodzie.
Wyznacznikiem sukcesu FAKRO jest rywalizacja i dynamika. Podobnie jest w sporcie.  – tłumaczy zaangażowanie firmy w sponsoring sportowy Renata Damasiewicz, Specjalista ds. Reklamy Medialnej FAKRO. Firma chętnie angażuje się w promocję zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Tym razem postanowiliśmy wesprzeć młode talenty hokejowe – dodaje. 
Na sukces nie trzeba było długo czekać. Turniej Nadziei Olimpijskich odbył się w dniach 27-29 sierpnia 2015 w Dębicy. W zawodach wzięły udział reprezentacje narodowe do lat 18 Polski, Austrii, Węgier i Słowacji. Polska reprezentacja narodowa zdobyła srebrny medal turnieju. 

 

źródło: Fakro