Przesuń akcent na drzwi – trzy systemy drzwi podnoszono-przesuwnych od QDS24
Przesuń akcent na drzwi – trzy systemy drzwi podnoszono-przesuwnych od QDS24

Rozświetlają pomieszczenie, optycznie powiększają przestrzeń, a w dodatku zapewniają łagodne przejście pomiędzy wnętrzem domu a jego otoczeniem. Drzwi przesuwne na balkony i tarasy to idealna opcja dla wielbicieli panoramicznych przeszkleń, ceniących nowatorskie konstrukcje. Firma QDS24 w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów, stworzyła trzy niezawodne systemy drzwi podnoszono-przesuwnych HS.

HS SILVER od QDS24 Fot. QDS24

 

HS SILVER od QDS24 – pomyśl ciepło o drzwiach

Drzwi podnoszono-przesuwne to sprawdzony sposób na dodanie przejrzystości wnętrzom mieszkań i domów. Pozwalają one otworzyć cztery kąty na kwiatową werandę czy malowniczy ogród, dlatego stanowią naturalny wybór dla osób poszukujących wielkopowierzchniowych przeszkleń, tak w przypadku tarasów, jak i balkonów. Najwyższą jakość i bezproblemowe użytkowanie na lata zapewni model HS Silver z oferty QDS24. Dzięki niskiemu współczynnikowi przenikania ciepła: U= 0,86 W/m2K, drzwi poprawią efektywność energetyczną budynku. Dodatkowo montowany w drzwiach próg ThermoTop, o wysokiej izolacyjności cieplnej, spełni wymagania energooszczędnych projektów. „Suwanki” wyposażone są również w standardowe wzmocnienia stalowe w skrzydłach oraz wzmocnienia typu Thermo-Stahl w ramie. Wysoką stabilność całości gwarantuje również głęboka zabudowa, która wynosi 172 mm.  Jakość oferowanych przez QDS24 produktów oraz komfort użytkowania podnoszą nowoczesne szyby o właściwościach dźwiękochłonnych, przeciwsłonecznych i energooszczędnych.

HS GOLD od QDS24 Fot. QDS24

 

HS GOLD od QDS24 –  jakość najwyższej próby 

Nowa generacja wzmocnień termicznych zastosowana została także w drzwiach podnoszono-przesuwnych HS Gold, dostępnych w ofercie QDS24. Wykorzystanie systemu Thermo-Stahl w ramie i skrzydłach przyczynia się do podniesienia wytrzymałości drzwi. Innowacyjne rozwiązanie pozwala ponadto na poprawę izolacyjności akustycznej, która stanowi barierę, skutecznie tłumiącą dźwięki z zewnątrz. Optymalny poziom współczynnika przenikania ciepła, U= 0,80 W/m2K, pozwala na udoskonalenie właściwości termicznych całego budynku. Odpowiednie parametry statyczne to z kolei zasługa zabudowy, której głębokość sięga 172 mm. Drzwi zostały wykonane z dbałością o wykończenia i atrakcyjny profil, które dodają solidnej konstrukcji elegancji i lekkości. Szeroka paleta kolorowych i drewnopodobnych folii dekoracyjnych, oferowanych przez QDS24,  to następny walor estetyczny. W ten sposób w ofercie firmy QDS24 znalazło się rozwiązanie, łączące komfort i bezawaryjne użytkowanie z estetyką wykonania. Bogate doświadczenie konstruktorów widoczne jest również w precyzyjnym dostosowaniu kształtów i detali drzwi podnoszono-przesuwnych do wymagań klientów. 

HS PLATINUM od QDS24 Fot. QDS24

 

HS PLATINUM od QDS24 – pierwszy wśród mistrzów

Dla najbardziej wymagających klientów, którzy w optymalny sposób pragną zagospodarować swoje wnętrza, QDS24 stworzył drzwi HS PLATINUM. Poza łatwością obsługi, model ten wyróżniają specjalne wkłady termiczne w skrzydłach oraz antywłamaniowe szyby. Ochronę domu można wzmocnić poprzez wyposażenie drzwi w zintegrowane elementy, posiadające najwyższą klasę bezpieczeństwa – RC 2 . Opcjonalna funkcja dedykowana jest wszystkim, którzy dbają o niezakłócony spokój domowników. Niekwestionowanym atutem tego modelu drzwi przesuwnych są również bardzo niskie progi, umożliwiające swobodę w przemieszczaniu się. Wysoka stabilność konstrukcji osiągnięta została poprzez wzmocnienia Thermo-Stahl. Parametrem, wyróżniającym model HS PLATINUM jest też wysoka izolacyjność konstrukcji, U= 0,73 W/m2K. Warto pamiętać, że wraz ze spadkiem wartości tego współczynnika, zmniejsza się poziom utraty ciepła w naszym domu. 

Dla wszystkich, którzy pragną wpuścić do swego domu nieco światła oraz wizualnie powiększyć wnętrze firma QDS24 przygotowała trzy modele drzwi podnoszono-przesuwnych. Poszczególne wersje różnią się stopniem izolacyjności i zastosowanym wzmocnieniem, przy czym każdy z nich sprawdzi się w roli energooszczędnego rozwiązanie na lata. W oparciu o indywidualne oczekiwania klientów, specjaliści z QDS24 przygotują wyceny poszczególnych modeli. 


Przykładowe wyceny:

 

 

Drzwi przesuwne HS Silver 

Szerokość: 3500mm x

wysokość 2200mm 

Kolor wewnętrzny: Biały 

Kolor zewnętrzny: Biały 

Szyby:4/16/4/16/4 U=0,5 

Ciepła ramka 

Listwy przyszybowe proste 

Klamka biała 

Pochwyt zewnętrzny biały 

Uszczelki czarne 

Rdzeń profilu biały 

Cena netto: 8 150,00 PLN 

Producent: QDS24

Drzwi przesuwne HS Gold 

Szerokość: 3500mm x

wysokość 2200mm 

Kolor wewnętrzny: Biały 

Kolor zewnętrzny: Orzech 21 

Szyby:4/16/4/16/4 U=0,5 

Ciepła ramka 

Listwy przyszybowe proste 

Klamka brązowa 

Pochwyt zewnętrzny brązowy 

Uszczelki czarne 

Rdzeń profilu biały 

Cena netto: 9 590,00 PLN

Producent: QDS24 

Drzwi przesuwne HS Platinum 

Szerokość: 3500mm x

wysokość 2200mm 

Kolor wewnętrzny: Antracyt Satynowy 88 

Kolor zewnętrzny: Antracyt Satynowy 88 

Szyby:4/16/4/16/4 U=0,5 

Ciepła ramka 

Listwy przyszybowe proste 

Klamka srebrna EV1 

Pochwyt zewnętrzny srebrny 

Uszczelki czarne 

Rdzeń profilu brązowy 

Cena netto: 10 850,00 PLN 

Producent: QDS24

 

 

 

 

źródło: Quality Door System 24