Nowe modele w kolekcji Albero
Nowe modele w kolekcji Albero

Albero to kolekcja, w której ważna jest gra faktur i kształtów. W tym roku uzupełniona została o trzy nowe modele, które przyciągają spojrzenie i intrygują nietypowym designem.

Ze względu na duże zainteresowanie klientów, kolekcja Albero poszerzona została o trzy nowe modele – Albero 3, 4 i 5. Wszystkie dostępne są w laminacie eco-fornir w modnych wybarwieniach jak np. kasztan jasny, dąb eterno czy wyrazisty orzech duro. Niebanalne podejście do wzornictwa pozwoliło stworzyć drzwi charakteryzujące się lekkością stylu i nowoczesnym designem, uzyskanym dzięki wyjątkowej kompozycji faktur i kształtów. 

Zgodnie z Technologią Invado, pionowe krawędzie skrzydeł są zaokrąglone, a więc w pełni bezpieczne dla domowników. Rama drzwi została wykonana z MDF-u i oklejona okleiną sztuczną, a wypełnienie stanowią płyciny o grubości 22 mm i/lub szyby o grubości 4 mm. Jako modele pojedyncze występują w szerokościach od „60” do „100”, natomiast podwójne – od „120” do „200”. W skrzydłach podwójnych bezprzylgowych od strony ościeżnicy występuje listwa przymykowa. 
Drzwi Invado objęte się 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Producent: Invado
Cena: od 549,00 zł netto

 

www.invado.pl