POL-SKONE wśród zwycięzców plebiscytu „Lubelskie Firmy 25-lecia”
POL-SKONE wśród zwycięzców plebiscytu „Lubelskie Firmy 25-lecia”

Producent drzwi i okien, spółka POL-SKONE znalazła się wśród pięciu najważniejszych „Lubelskich Firm 25-lecia”. Finalistów wybrała kapituła powołana przez „Gazetę Wyborczą” w Lublinie. Jury doceniło spektakularne sukcesy, jakie przedsiębiorstwo odniosło w ostatnim ćwierćwieczu.

Plebiscyt odbył się z okazji 25-lecia „Gazety Wyborczej” w Lublinie. Wśród nagrodzonych firm nie mogło zabraknąć POL-SKONE, jednego z największych  producentów drzwi i okien. 

To firma, której wyroby można znaleźć na wielu rynkach w Europie i na świecie, w tym nawet na Spitsbergenie, gdzie mieści się  polska stacja badawcza. 

 – Wyróżnienie, które otrzymaliśmy jest dla nas szczególne znaczące, bowiem właśnie w tym roku nasza firma obchodzi srebrny jubileusz. Jest mi ogromnie miło, że całokształt naszej pracy oraz nasz wieloletni wysiłek został uhonorowany przez kapitułę  –  mówi Anna Szulżyk – Maciąg, Dyrektor Finansowy POL-SKONE Sp. z o. o.

W plebiscycie wzięło udział ponad 170 przedsiębiorstw zgłoszonych przez czytelników Gazety. Jego celem było wyróżnienie firm, które najlepiej odnalazły się w realiach wolnego rynku i w ostatnim ćwierćwieczu zajęły szczególne miejsce na gospodarczej mapie regionu. Spółka POL-SKONE znalazła się w ścisłym, liczącym 25 przedsiębiorstw, gronie laureatów,  a następnie otrzymała statuetkę przeznaczoną dla pięciu najbardziej wyróżniających się firm regionu. 

 

źródło: POL-SKONE