TITAN axxent 24+ kryta strona zawiasowa
Nie tylko atrakcyjny wygląd
TITAN axxent 24+ kryta strona zawiasowa Nie tylko atrakcyjny wygląd

Nowatorska konstrukcja strony zawiasowej axxent TITAN 24+ z pewnością przemówi do wrażliwości estetycznej architektów i użytkowników, a jej zalety docenią również producenci okien – ze względu na duży potencjał w zakresie obniżenia kosztów okuwania. Dyskretna forma nowych zawiasów idealnie odpowiada stylistycznym wymogom wnętrz wysokiej klasy, a ich kompaktowe wymiary decydują o tym, że ??mogą być stosowane do wąskich profili, które zapewniają jeszcze większy dopływ dziennego światła. W ten sposób ukryte okucia doskonale wpisują się w aktualnie obowiązujące trendy, w których dominują duże przeszklone powierzchnie, nadając jednocześnie wnętrzom niepowtarzalny i wyszukany charakter.

SIE TITAN ukryty zawias axxent 24+

Nowa kryta strona zawiasowa TITAN axxent 24+ nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale również pozwala producentom okien zaoszczędzić na kosztach związanych z okuwaniem, magazynowaniem i logistyką.

 

Nasze innowacyjne ukryte zawiasy wyróżniają się również wysoką nośnością, co oznacza, że ??mogą być montowane do skrzydeł o wadze do 150 kg, bez konieczności stosowania jakichkolwiek dodatkowych elementów. TITAN axxent 24+ przeznaczony jest do skrzydeł wykonanych z profili drewnianych i drewniano-aluminiowych o minimalnej szerokości wrębu 24 mm, a także PVC i aluminiowych z rowkiem 16 mm.

Uniwersalne zastosowanie i lekka obsługa

Nasza nowa strona zawiasowa posiada liczne zalety doceniane przez architektów i użytkowników. Z jednej strony jest to komfort użytkowania i atrakcyjny wygląd, a z drugiej również wyjątkowa elastyczność zastosowania. Dzięki kompaktowej budowie, jest to idealne rozwiązanie do okien o małych wymiarach. TITAN axxent 24+ pokazuje również oczywiste zalety, jeśli chodzi o nośność: zawiasy mogą być stosowane do okien o wadze do 150 kg, co daje wyjątkowo szerokie pole manewru, nawet w przypadku ciężkich okien. Najwyższej jakości materiały i sposób obróbki powierzchni zapewniają nieprzerwaną, płynną pracę i niewielkie zużycie elementów. Stylowa osłonka chroni mechanizm zawiasu przed zabrudzeniem. Zadbaliśmy również o optymalne uszczelnienie okna.


Efektywny montaż

SIE TITAN ukryty zawias widok przod PVC

Doskonale przemyślana konstrukcja ukrytych zawiasów TITAN axxent 24+ umożliwia zastosowanie ich oknach z wąskimi profilami, przez które wpada więcej światła.

 

TITAN axxent 24+ ma niezwykły potencjał w zakresie produkcji i montażu, ponieważ został zaprojektowany tak, by procesy związane z jego obróbką jak instalacja czy magazynowanie były maksymalnie efektywne i ekonomicznie opłacalne. Jeśli chodzi o jego możliwości optymalizacyjne, przewyższa on standardowe strony zawiasowe pod każdym względem. Zaczyna się od wysokiego poziomu wstępnego zmontowania, dzięki czemu do okucia całego okna wymagane są jedynie cztery elementy - niezależnie od ciężaru skrzydła. Dodatkową zaletą jest niewątpliwie niewielka wysokość zawiasów, która kompensuje wszelkie różnice wymiarowe, oraz ich duża nośność, dzięki czemu nie wymagają one stosowania żadnych dodatkowych elementów.

TITAN axxent 24+ jest również bardzo skuteczny, jeżeli chodzi o regulację: płynna regulacja docisku na zawiasach zapewnia optymalną szczelność, ponadto jako jedyne rozwiązanie na rynku nie wymaga stosowania górnego narożnika, gdyż rozwórka wyposażona jest w dodat-kowy zaczep z punktem ryglowania. Znaczne oszczędności czasu i kosztów wiążą się także z łatwo dostępną regulacją 3D, do której mamy wygodny dostęp przy otwartych skrzydłach, a także z wysoką wytrzymałością i odpornością konstrukcji na zużycie. Ta ostatnia sprawia, że ??okucia w trakcie eksploatacji wymagają jedynie niewielkich korekt. Listę zalet TITAN axxent 24+ uzupełnia prosty i szybki montaż, w razie konieczności wymiany. Aby to zrobić, należy po prostu zdjąć skrzydło w jednej z dwóch dostępnych pozycji – lekkiego otwarcia lub uchyłu.

 

źródło: SIEGENIA GROUP