Ministerstwo Gospodarki patronem honorowym Konkursu WIKTORIA
Ministerstwo Gospodarki patronem honorowym Konkursu WIKTORIA

Ministerstwo Gospodarki objęło patronatem 18. edycję konkursu gospodarczego WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców. Statuetkę WIKTORIA najlepsze polskie firmy odbiorą podczas uroczystej Gali 24. października 2015r. w Warszawie.

Przedsiębiorstwa, które nie otrzymały nominacji, a chcą wziąć udział w konkursie, mogą zgłaszać się do 15. lipca 2015r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne.

Statuetki WIKTORIA przyznawane są w 15 kategoriach. Dodatkowo co roku wręczane są nagrody specjalne SUPERWIKTORIA dla osób wyróżniających się na rynku i firm o ugruntowanej renomie. Z okazji „Dnia Kupca” na Gali WIKTORIA, jak co roku, zostanie przyzna również Nagroda imienia Wokulskiego.

, który jest symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w środowisku biznesu. W 17 edycjach, wzięło udział ponad 5500 firm, a 200 z nich zostało Laureatami. W tym gronie znaleźli się między innymi: Drutex, SITA, Itaka, RMF FM, ERGO Hestia, Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji, Adampol, J.W. Construction, Cerad. Prawo do nominacji firm posiada organizator konkursu, samorząd terytorialny i samorząd gospodarczy. Przedsiębiorstwa mogą się również zgłaszać bezpośrednio, w tym przypadku organizator dokonuje weryfikacji w BIG InfoMonitor.

- Od kiedy konkurs stał się ogólnopolski, już po raz piąty otrzymaliśmy patronat Ministerstwa Gospodarki – mówi Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców oraz prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, organizator plebiscytu. - Jest to dla nas zaszczyt, ale również informacja, że konkurs na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń dla polskiego środowiska biznesu. 

O Nagrodę WIKTORIA mogą zawalczyć zarówno wielkie korporacje, jak też średnie i małe przedsiębiorstwa, a nawet jednoosobowe firmy. Ważne, aby mogły poszczycić się jakością swoich produktów, usług, a także działalnością na rzecz lokalnej społeczności, czy akcjami charytatywnymi.

Zgłoszenia do konkursu są bezpłatne. Firmy, które chcą wziąć w nim udział, powinny do 15. lipca złożyć formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Kolejnym etapem jest wypełnienie Zeszytu Konkursowego, w którym nominowani prezentują najważniejsze informacje o firmie oraz jej osiągnięcia.

Termin złożenia Zeszytu upływa 4. września 2015r. Należy go przesłać na adres organizatora: Warszawska Izba Przedsiębiorców, ul. Chałubińskiego 8, Oxford Tower, pok. 22.52, 00-613 Warszawa.

Więcej informacji o konkursie WIKTORIA na stronie: www.nagrodawiktoria.pl

 

źródło: Warszawska Izba Przedsiębiorców