Firma AIB wyróżniona na VI Kongresie Stolarki Polskiej
Firma AIB wyróżniona na VI Kongresie Stolarki Polskiej

Za nami VI odsłona Kongresu Stolarki Polskiej – wydarzenia, które integruje branżę stolarki budowlanej w Polsce. Wzięły w nim udział czołowe przedsiębiorstwa, reprezentanci świata nauki, biznesu, polityki i mediów. Wśród uczestników Kongresu nie mogło zabraknąć AIB – członka Związku POiD i firmy aktywnie wspierającej rozwój branży.

Firma AIB, producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych, wsparła VI Kongres Stolarki Polskiej w charakterze Partnera Głównego. Przedsiębiorstwo zawsze aktywnie uczestniczy w życiu branży i bierze udział we wspólnych inicjatywach. – Dopasowana do oczekiwań uczestników formuła Kongresu umożliwia dyskusję na temat najważniejszych zagadnień związanych z funkcjonowaniem sektora stolarki budowlanej – mówi Maciej Ślączka, Prezes AIB – To wydarzenie, które chętnie wspieramy, gdyż integracja naszej branży jest kluczowa dla sprostania stojącym przed nią wyzwaniom – uzupełnia Maciej Ślączka.

Podczas wieczornej Gali VI Kongresu Stolarki Polskiej, w dniu 21 maja 2015 roku, firma AIB została uhonorowana Certyfikatem Związku POiD, który stanowi potwierdzenie wiarygodności biznesowej przedsiębiorstwa. To nie jedyne wyróżnienie przyznane AIB

– do firmy trafił również specjalny Certyfikat za udział w I edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ", promującej wśród inwestorów indywidualnych ideę prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej.

W ramach VI Kongresu Stolarki Polskiej, na stoisku AIB pokazany został nowy produkt w ofercie przedsiębiorstwa – system Integra Simplex dedykowany do montażu stolarki w warstwie ocieplenia. Zaprezentowane na ekspozycji, nowoczesne rozwiązanie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników wydarzenia.

 

źródło: AIB