Studiujesz na Politechnice Lubelskiej? Czekają na Ciebie płatne praktyki w POL-SKONE
Studiujesz na Politechnice Lubelskiej? Czekają na Ciebie płatne praktyki w POL-SKONE

Już po raz trzeci studenci Politechniki Lubelskiej mają szansę wygrać płatne praktyki w lubelskiej firmie POL-SKONE oraz  tablet graficzny .  Wystarczy, że zgłoszą własny projekt drzwi do konkursu „Kreatywność kluczem do sukcesu”.


Konkurs organizuje firma POL-SKONE przy współpracy z Politechniką Lubelską. W tym roku uczestnicy zmierzą się w kategorii wzornictwo. Ich zadaniem będzie opracowanie projektu drzwi: wewnętrznych, zewnętrznych lub technicznych. Prace mogą być przygotowane w dowolnym programie graficznym. Organizatorzy szczególną uwagę zwrócą na pomysłowość, innowacyjność oraz estetykę nadesłanych prac.

- Od początku istnienia firmy chętnie współpracujemy z młodymi i kreatywnymi studentami Politechniki Lubelskiej. Z satysfakcją mogę powiedzieć, że przynosi to obopólne korzyści. Laureaci poprzednich edycji konkursu dziś są częścią naszego zespołu  – mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE Sp. z o. o.

Nagrodą główną w konkursie są miesięczne, płatne praktyki w firmie POL-SKONE oraz tablet graficzny Wacom Intuos Pen&Touch. Konkurs skierowany jest do studentów Politechniki Lubelskiej. Mogą wziąć w nim udział wszyscy studenci bez względu na kierunek i tryb studiów. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 maja. 

- Politechnika Lubelska na co dzień współpracuje z lubelskimi przedsiębiorcami. Dla naszych studentów jest to doskonała okazja do lepszego startu na rynku pracy. Dzięki kontaktom z firmą POL-SKONE młodzi ludzie mogą odbyć praktyki, a po ich zakończeniu często otrzymują propozycję pracy. To idealny przykład współpracy na linii uczelnia – przedsiębiorstwo – zaznacza prof. Piotr Kacejko, Rektor Politechniki Lubelskiej. 

 

Więcej informacji oraz regulamin znajduje się na stronie http://www.pol-skone.pl/article/konkurs