Libet zachęca – BUDUJ KORZYŚCI!
Libet zachęca – BUDUJ KORZYŚCI!

Wraz z początkiem kwietnia ruszył nowy program premiowy dla wykonawców nawierzchniz produktów Premium firmy Libet – „BUDUJ KORZYŚCI”. To kolejna inicjatywa, która pozwoli na uzyskiwanie dodatkowych korzyści ze współpracy z producentem. Wystarczy zarejestrować sięw programie i zgłaszać swoje zakupy, które następnie zmienią się w punkty, a te z kolei będzie można wymienić na cenne nagrody. Oprócz tego uczestnicy będą mogli przez cały czas korzystaćz licznych przywilejów. 

Program premiowy BUDUJ KORZYŚCI jest kontynuacją działań firmy ukierunkowanych na uatrakcyjnianie i zacieśnianie współpracy z wykonawcami nawierzchni. Jest to kolejne narzędzie, które pozwoli wykonawcom osiągać dodatkowe profity z wykonywania codziennej pracy. Wcześniej Libet wdrożył program Certyfikacji Autoryzowanych Firm Brukarskich Libet oraz uruchomił stronę internetową brukarze.pl, adresowaną do wykonawców i inwestorów poszukujących sprawdzonych firm. Program BUDUJ KORZYŚCI skierowany jest natomiast do wszystkich wykonawców współpracujących z punktami sprzedającymi produkty Libet.
 

Od zgłoszenia do nagrody

Zasady funkcjonowania programu premiowego BUDUJ KORZYŚCI są bardzo proste. Jego uczestnik za każde zakupione produkty Premium marki Libet (lista dostępna jest na stronie www.budujkorzysci.pl) otrzymuje określoną liczbę punktów, zależną od wartości złożonego zamówienia. Punkty gromadzone są na indywidualnym koncie i w każdej chwili mogą być wymienione na atrakcyjne nagrody. Organizator zadbał, aby były one zróżnicowane zarówno pod względem tematycznym, jak i wartościowym. W związku z tym nawet niewielki zakup umożliwia lub przybliża do zdobycia wybranego prezentu.

Aby zostać uczestnikiem programu wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej programu lub przekazać uzupełniony dokument pracownikowi punktu sprzedaży Libet. Po zalogowaniu się do swojego konta na platformie można samodzielnie, poprzez formularz, zgłaszać dokonane zakupy produktów Libet Premium. Ich wartość każdorazowo przeliczana będzie na punkty, które z kolei można wymieniać na nagrody znajdujące się w Katalogu Nagród. 

Więcej informacji na temat programu znajduje się na stronie www.budujkorzysci.pl. 

Gwarantowane korzyści i przywileje

Zdobywanie atrakcyjnych prezentów za punkty to tylko jedna strona programu BUDUJ KORZYŚCI. Uczestnictwo w nim wiąże się ponadto z możliwością korzystania z wielu przywilejów i osiągania dodatkowych bonusów.  Przede wszystkim uczestnicy otrzymują stały dostęp do fachowej wiedzy na temat produktów Premium, technologii ich zabudowy, montażu oraz pielęgnacji. 
Uczestnicy programu uzyskują również wgląd do ofert specjalnych i promocji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. Jako pierwsi też dowiadują się o przygotowywanych przez Libet konkursach dla wykonawców. Za pośrednictwem platformy informowani są także o terminach szkoleń organizowanych przez Akademię Jakości Libet. Zdobywając natomiast Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej Libet uczestnicy programu mogą cieszyć się preferencyjnymi warunkami oraz kolejnymi korzyściami. 

Dbałość o budowanie oraz pielęgnację relacji z partnerami biznesowymi, zarówno dystrybutorami, jak i wykonawcami, wpisana jest w strategię działalności firmy Libet. Program premiowy BUDUJ KORZYŚCI to kolejny krok na drodze do jej realizacji. 

 

źródło:  Libet S.A