Dealerzy Vetrex, zwycięzcami I Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki
Dealerzy Vetrex, zwycięzcami I Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki

W trwających podczas targów Budma mistrzostwach najwyższe laury zebrali dealerzy stolarki okiennej Vetrex
Partnerzy Handlowi marki Vetrex, budują swoją pozycję w oparciu o najwyższą jakość usług w zakresie doradztwa i montażu stolarki. Ich wybitne kompetencje zostały potwierdzone wyjątkowymi wyróżnieniami uzyskanymi w I Mistrzostwach Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Przedstawiciel firmy Klucz-Serwis z Grójca uzyskał tytuł Mistrza Polski Doradców Technicznych, zaś pracownicy firmy FIX z Wrocławia zwyciężyli w kategorii Najlepszy Montażysta oraz zdobyli tytuł Najlepszej Firmy 2015 roku. Ponadto, w czołówce znalazły się też Autoryzowane Salony Sprzedaży Vetrex takie jak: Nowal z Warszawy, De-Bo z Olsztyna oraz Ekskluzywne Okna i Drzwi z Zawiercia.

I Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki odbyły się w dniach 10-12 marca, podczas tegorocznych targów Budma. Organizator imprezy -  Zrzeszenie Montażystów Stolarki - zaprosił do udziału w obradach jury liczne grono ekspertów, którzy wyłonili najlepszych fachowców.

Pracownicy ekip montażowych poddani zostali potrójnej weryfikacji, na którą składały się: test pisemny, egzamin ustny i zadanie praktyczne – wykonanie maksymalnie szczelnego montażu okna z użyciem folii paroszczelnych i paroprzepuszczalnych. Efekty prac montażowych zostały sprawdzone testem szczelności. Najwyższe wyróżnienie w tej kategorii zdobył Pan Mateusz Ośmiałowski z firmy FIX, uzyskując tym samym tytuł Mistrza Polski w Montażu. Oprócz tego, wraz z kolegą z firmy - panem Arkadiuszem Kordylewiczem,  zespół wywalczył dla FIX tytuł Najlepszej Firmy 2015 roku.

„Kierujemy naszą ofertę do wymagających inwestorów, dlatego proponujemy naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania. Wychodzimy z założenia, że wszyscy nasi pracownicy, nie tylko montażyści, ale też doradcy klienta, muszą dysponować dogłębną wiedzą na temat oferowanych produktów i technik montażu stolarki. Tylko wtedy będą w stanie fachowo przedstawić potencjalnemu nabywcy dane rozwiązanie i przekonać go do wyboru takiej a nie innej opcji, najpełniej odpowiadającej jego preferencjom i wymaganiom budynku” – wyjaśnia Norbert Frąckowiak, dyrektor handlowy firmy FIX.

W kategorii Najlepszy Doradca Techniczny zwyciężył pan Paweł Osiejewski z firmy Klucz-Serwis. Doskonałe kompetencje sprzedażowe i dogłębna wiedza na temat oferowanych produktów są podstawą w obsłudze klientów poszukujących zaawansowanych rozwiązań wysokiej klasy. Dealerzy współpracujący z Vetrex są tego świadomi, dlatego w punktach sprzedaży stolarki tej marki można spodziewać się znakomitej obsługi.

„Nasi partnerzy doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że aby zaspokoić oczekiwania klientów, jakość oferowanych produktów musi iść w parze ze standardem świadczonych usług. Wyróżnione firmy są wzorowymi dealerami stolarki. Ich pracownicy bardzo odpowiedzialnie podchodzą do powierzonych im realizacji oraz odznaczają  się imponującym doświadczeniem i wiedzą, którą wciąż pogłębiają. Uzyskane tytuły, przyznane przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki, są w pełni zasłużonymi nagrodami. Jesteśmy dumni, że nasi partnerzy to najwyższej klasy profesjonaliści” – podsumowuje Krzysztof Michalak, dyrektor handlowy z firmy Vetrex.

 

źródło: Vetrex