Okno uchylno-obrotowe – teraz w długości 1,80m!
Okno uchylno-obrotowe – teraz w długości 1,80m!

Cieszące się ogromnym uznaniem klientów okno uchylno-obrotowe Roto serii 84. jest od teraz dostępne w nowej długości 180cm. Dzięki tak ogromnej wysokości ramy osiągnięto optymalną wydajność świetlną.

Do nowego wymiaru okna konstruktorzy Roto zastosowali innowacyjne rozwiązania. Okucie obwiedniowe jest ryglowane w 6 punktach i zapewnia najwyższy wymiar bezpieczeństwa i szczelności. Dzięki umiejscowionemu u góry punktowi obrotowemu okno otwiera się całkowicie na zewnątrz. Skrzydło okna otwiera się bezstopniowo umożliwiając swobodny dostęp do okna i maksymalną przestrzeń dla głowy. Dzięki temu nic nie przeszkadza dobrej widoczności z poddasza. Zamocowana na dole wielofunkcyjna klamka do obsługi jedną ręką umożliwia wygodne korzystanie z wszystkich funkcji: otwierania, wietrzenia i ustawiania do mycia.

Bezpieczne oszklenie z termoizolacją należy do standardu: hartowane szyby AlpineStart są odporne nawet na intensywne opady gradu i zatrzymują ciepło w środku. Do okna perfekcyjnie pasują rolety zewnętrzne Roto. Regulują one nie tylko napływ światła, ale chronią też przed kaprysami pogody oraz usprawniają termoizolację. Otwarcie okna jest możliwe również przy zamkniętych roletach. Zależnie od potrzeby i wymagań okno można wyposażyć w dowolny produkt z szerokiej palety akcesoriów wewnętrznych i zewnętrznych.

Zalety:

  • punkt obrotowy na górze – maksymalna swoboda dla głowy
  • wielofunkcyjna klamka na dole do obsługi jedną ręką
  • dodatkowo zabezpieczone i uszczelnione dzięki okuciom obwiedniowym ryglowanym w 6 punktach
  • samoblokujące ustawienie do mycia
  • oszczędność energii dzięki seryjnie zamontowanej termoizolacji (przy WD)

 Foto: Roto