BUDMA'2015 - Nowości!
BUDMA'2015 - Nowości!

 

 

ProAqua – system rynnowy
PAWILON 8 / STOISKO 2

 

Wykonany z tworzywa sztucznego przeznaczony jest do skutecznego odprowadzania wody deszczowej. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych ułatwia montaż oraz zwiększa skuteczność systemu jako odwodnienia dachu.

Okno do dachów płaskich DXW
PAWILON 5 / STOISKO 82

 

Okno do dachów płaskich DXW przystosowane do chodzenia po nim – absolutna premiera, po raz pierwszy produkt zostanie pokazany publiczności podczas targów BUDMA! Okna nie ma jeszcze w sprzedaży!

ExtremeFix
PAWILON 3 / STOISKO 67

 

Dzięki rewolucyjnej formule jest najmocniejszą i najtrwalszą taśmą na świecie! Trwale łączy wszystkie tworzywa takie jak: metale (np. żelazo, aluminium, miedź), drewno, szkło, gumę, porcelanę, ceramikę, tworzywa sztuczne, elementy PCV.

Galeco STAL2
PAWILON 7 / STOISKO 11

 

System rynnowy oparty na kwadratowym profilu rynny i rury spustowej. Nowa rynna kwadratowa Galeco daje możliwość uzyskania nowoczesnego i estetycznego wyglądu domu z okapem. Jest to możliwe dzięki maskownicy podsufitowej, zatrzaskiwanej na haki doczołowe, która zasłania przednią część rynny, dając tym samym efekt gładkiego wykończenia okapu.

Action One Pad Auto
PAWILON 8A/ STOISKO 23

 

Specjalistyczne szelki bezpieczeństwa dopracy w podwieszeniu wyposażone w podwójny, przedni punkt zaczepienia: przedni górny (linka z amortyzatorem lub mechanizm samozaciskowy), przedni biodrowy (do pracy w podwieszeniu bądź ewakuacji), tylny punkt zaczepienia (linka z amortyzatorem, mechanizm samozaciskowy)

Dachówka płaska BERGAMO
PAWILON 7A / STOISKO 26

 

Produkt cechuje zupełnie płaska powierzchnia (dzięki czemu pasuje do nowoczesnych brył architektonicznych) oraz wysokie parametry techniczne. Ze względu na swój kształt, doskonale sprawdzi się na dachach o niewielkim stopniu skomplikowania, charakterystycznych dla zwartych w formie budynków.

Paca szlifierska TARNIK
PAWILON 8A / STOISKO 34

 

Paca przelotowa z innowacyjnym 3-komponentowym uchwytem ze zintegrowanymi strefami miękkimi, stworzonym dla lepszej ergonomii pracy. Uchwyt łączy w sobie nowoczesny design z komfortem, idealnie dopasowując się do dłoni użytkownika.