Targi BUDMA'2015 - Strefa testów pawilon nr 2
Targi BUDMA'2015 - Strefa testów pawilon nr 2

 

Niepowtarzalna okazja aby własnoręcznie przetestować urządzenia i materiały!

To tutaj każdy fachowiec będzie mógł własnoręcznie przekonać się o najważniejszych zaletach prezentowanych produktów. O najskuteczniejszych i najbardziej efektywnym sposobie ich stosowania dowiemy się także podczas prezentacji i pokazów prowadzonych przez specjalistów z wystawiających się firm.

GOTOWY KLEJ DO PŁYTEK 111 – mrozoodporny specjalista od OSB

Klej 111 dzięki łatwości obróbki oraz gotowości do użycia to rozwiązanie idealne dla każdego. Jest wysoce przyczepny do OSB oraz innych materiałów drewnopochodnych (np.: płyt wiórowych) na podłogach oraz ścianach, bez konieczności gruntowania tychże podłoży. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na największe obciążenia także związanych z odkształcaniem się OSB w trakcie użytkowania. 


EXPERT 4 – wysoko odkształcalny klej do płytek  

Klej spełniający  najwyższe wymagania, jakie stawiane są klejom do płytek. Jest to produkt oparty o najwyższe osiągnięcia technologiczne. Odporny na naprężenia termiczne, do najtrudniejszych miejsc takich jak baseny i tarasy. Jest wysoce odkształcalny, o długim czasie schnięcia otwartego. Doskonale  nadaje się na każde podłoże, nawet te najtrudniejsze. Doskonały do przyklejania płytek ceramicznych wszelkich formatów oraz do marmuru, granitu, trawertynu itp.


EXPERT 2 – biały, elastyczny klej do płytek  

Biały klej klasy C2TE. Przeznaczony na różnego rodzaju podłoża - w tym na ogrzewanie podłogowe i ścienne, do klejenia płytek gresowych, ceramicznych, ściennych i podłogowych (glazura, terakota, klinkier), także płytek wielkoformatowych. Jest wodo- i mrozoodporny. Doskonałe rozwiązanie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

 

 

COMPACT-PRO 15

Maszyna oparta   na   pompie   ślimakowej  
i zintegrowana z własnym kompresorem, idealna do natrysku wszelkiego rodzaju materiałów strukturalnych o granulacji do 4 mm. Perfekcyjna podczas ustawiania i precyzyjna podczas natrysku. Maszynę można wykorzystać do natrysku cienkowarstwowych tynków akrylowych,  
polikrzemianowych, krzemianowych, silikonowych, mineralnych, a ponadto do wypełnionych zapraw szpachlowych czy też kleju do siatki.

Agregat malarski 290 CLASIC

Agregat malarski najnowszej generacji wraz z najnowszym rozwiązaniem GRACO JETROLLER który nie pyli i pozwala małym agregatem malować elewację

Uniwersalny agregat EH 200

Uniwersalny agregat do natrysku gładzi oraz do malowania z pompą hydrauliczną napędzany elektrycznie. prezentacje będą prowadzone na najlepszych oferowanych materiałach na rynku takich firm jak ATLAS, KREISEL, KABE, SATYN, STABIL, MASTERMAS.
Totalna nowość na rynku Polskim specjalnie dla klientów BUDMY 2015, absolutny HIT 2015 roku.

Agregat spieniający PMC

Absolutny BESTSELLER na rynku światowym, najdynamiczniej rozwijająca się   obecnie technologia, konkurująca ze styropianem i wełną mineralną. Agregaty spieniające firmy PMC charakteryzują się prostą i zwartą konstrukcją, ale co najważniejsze: nie posiadają zbędnej elektroniki która, jest wrażliwa na  
zmianę temperatury oraz na skoki napięcia. W ramach prezentacji natryskiwana będzie piana SELECTION 500 (piana otwartokomórkowa o gęstości 8 kg/m3) firmy  DEMILEC z Kanady. Do dyspozycji   klientów będzie dział techniczny firmy DEMILEC, który odpowie na każde pytanie, jak również dział techniczny firmy PMC.

 


WKTHERM S

Łącznik wkręcany z trzpieniem metalowym, z krótką strefą rozpierana

WFD

Wkręt samowiercący do mocowania blachodachówki do podłoża drewnianego

ECO-DRIVE S

Łącznik wkręcany z trzpieniem metalowym i teleskopowym talerzykiem dociskowym

KPR-FAST

Kołek ramowy rozporowy z wkrętem z łbem sześciokątnym i gniazdem typu torx

 


SYSTEM RLS

System poziomowania płytek RLS pozwalający na idealne wypoziomowanie płytek

FREE-FLEX

Przecinarka pozwalająca przecinać płytki ceramiczne o długości do 400mm

BULLDOG
 

Maszyna do wykonywania cokołów i frezowania pod kątem 45 stopni

 


Gwoździarka gazowa Stanley - Bostitch GF33PT

Nowość wśród gwoździarek firmy Stanley Bostitch to długo oczekiwany model gwoździarki gazowej. Gwoździarka idealna do prac montażowych i konstrukcyjnych. W zestawie 2 bateria oraz szybka ładowarka, czas ładowania 1h, czyni z tego zestawu bardzo ciekawą propozycję wśród gwoździarek gazowych.

Narzedzia Festool

Festool to niemiecka marka produktów maksymalnie dostosowanych do potrzeb użytkowników. Od początku powstania marki (1925r.), celem jej było oferowanie wysokiej jakości narzędzi dla branży drzewnej i przemysłu samochodowego

 

Gwoździe łączone

  • Gwoździe w zwojach łączone drutem pod kątem 16” stosowane przy produkcji opakowań drewnianych 
  • Gwoździe łączone szeregowo plastikiem pod katem 21” lub papierem pod kątem 34” stosowane w budownictwie szkieletowym, ciesielstwie i galanterii ogrodowej 
  • Gwoździe do prac wykończeniowych zwane sztyftami łączone pod kątem 90”, 34” i 20”.