PRESS GLASS wyróżniony w rankingu „Forbesa”
PRESS GLASS wyróżniony w rankingu „Forbesa”

W tegorocznym rankingu Gracze Roku, prowadzonym przez polską edycję magazynu „Forbes”, wśród wyróżnionych przedsiębiorstw znalazł się jeden reprezentant branży szklarskiej. Firmę PRESS GLASS sklasyfikowano na 5. miejscu w kategorii B2B.

Specjalizujący się w dostarczaniu szkła dla budownictwa PRESS GLASS okazał się jedynym wyróżnionym w rankingu przedsiębiorstwem z szeroko pojętej branży szklarskiej i okiennej. Firma zajęła 5. miejsce w kategorii B2B. Pierwsze miejsce w tej kategorii i równocześnie w całym rankingu zdobył natomiast – znany z produkcji autobusów – SOLARIS.
Ranking powstał na podstawie ocen jury złożonego z 16 przedstawicieli firm doradztwa strategicznego oraz zarządzających private equity. Typując liderów poszczególnych sektorów, jurorzy zwracali uwagę nie tylko na skalę działalności, ale także na innowacyjne pomysły i rozwiązania (np. w zakresie sposobów obsługi).

„W tym roku nasi jurorzy doceniali też duże firmy, ale nie za ciężar gatunkowy w branży, tylko za innowacyjne pomysły” – stwierdziła redakcja „Forbesa”.

Więcej informacji nt. rankingu Gracze Roku 2015 można znaleźć w styczniowym numerze miesięcznika „Forbes”.

 

źródło: Press Glass