Systemy Ponzio na świecie
Systemy Ponzio na świecie

Systemy Ponzio można spotkać w nowoczesnych obiektach niemal na całym świecie. Wyróżniają się wysoką jakością, parametrami technicznymi oraz nowoczesnym wzornictwem. Poza obecnością na rynkach europejskich, są dostarczane w najbardziej odległe rejony: od Stanów Zjednoczonych przez Nigerię, Arabię Saudyjską, Wietnam, Indie i Chiny. 

Dania

 

W centrum Kopenhagi, w ramach rewitalizacji przemysłowych obiektów, powstaje obecnie bardzo interesujący budynek realizowany w systemach Ponzio. W prestiżowej portowej dzielnicy "Nordhavn", która aktualnie przeżywa renesans, dawny silos zmienia swoje przeznaczenie i oblicze, przybierając formę ekskluzywnego budynku apartamentowo-biurowego w stylu „loft”. W budynku realizowanym przez partnera firmy Ponzio - duńską firmę - zastosowano systemy fasadowe Ponzio PF 152, system przesuwny SL 1600tt oraz system drzwiowy PE 68.

Wietnam

 

W biurowcu o ciekawej architekturze realizowanym w systemach Ponzio w Norwegii zastosowane zostały m.in. system fasadowy Ponzio PF 152 oraz jeden z najcieplejszych systemów okienno-drzwiowych Ponzio PE 78. 

Na kontynencie azjatyckim od ponad 2 lat trwa realizacja okazałego kompleksu budynków w mieście Ho Chi Minh w Wietnamie, położonym na zachodnim brzegu rzeki Sajgon. Wietnamska firma współpracująca z Ponzio wykonuje w budynkach ślusarkę aluminiową m.in. w oparciu o system przesuwny SL 600 oraz system okienno-drzwiowy PT 50.
Ostateczny kształt kompleksu oddaje wizualizacja Diamond Island, która przedstawia ekskluzywny zespół obiektów z przystanią jachtową (fot.). 

Indie

 

Grupa Ponzio aktywnie uczestniczy w najbardziej prestiżowych imprezach budowlanych na całym świecie. W listopadzie firma Ponzio promowała swoje najnowsze produkty w targach ACETECH (Architecture, Construction, Engineering) w Indiach. To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży budowlanej w Azji przyciągające wystawców z całego świata, którzy prezentują swoje nowości oraz potencjał.

 

źródło: Ponzio