Design okna
Design okna

O ostatecznym wyglądzie okna decyduje jego rozmiar, kształt, materiał z którego zostało wykonane i... klamka okienna, którą często traktujemy po macoszemu. Teraz ten niedoceniany wcześniej element dekoracji nabrał całkiem nowego znaczenia i stał się domeną najwyższej klasy designu. OLIVARI włoski producent klamek drzwiowych prezentuje nowość - klamki okienne.

Nie po raz pierwszy okazuje się, że prawdziwa klasa i elegancja tkwi w szczegółach. A te są wyjątkowo ważne, zwłaszcza w przypadku naszych okien na świat. Atrakcyjne wzorniczo klamki nie jest już wyłącznie przypisane do drzwi. Wkrótce pojawi się także w okiennych ramach.

Nowością na rynku są klamki do okien włoskiego producenta OLIVARI. Wyróżnia je doskonała jakość oraz wyjątkowe wzornictwo sygnowane znanymi w świecie designu nazwiskami. OLIVARI poszerzył wszystkie swoje kolekcje klamek drzwiowych o modele okienne. Tym samym zyskaliśmy możliwość eleganckiego ujednolicenia stylu naszych klamek drzwiowych i okiennych w danym pomieszczeniu. Szeroki wybór kolekcji w ofercie OLIVARI, począwszy od modeli bardzo klasycznych po ultranowoczesne i wyszukane wzory, gwarantuje idealne dopasowanie klamek do wystroju każdego pomieszczenia. Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań, lubiących minimalizm i geometrię, chętniej zdecydują się klamki z kolekcji: PLANET, LESMO, SPACE, BIOS, BEIJING lub TECNO. Miłośnicy tradycji zapewne większą uwagę zwrócą na serie tj.: PERLA, ORVIETO, NOVELLA, SECTOR, SIENA czy WIND.

Klamki OLIVARI dostępne są w różnych wykończeniach. Do wyboru mamy modele: chromowane, złote, w superpołysku, satynowe, łączone połysk z satyną, a także z powierzchnią stylizowaną na antyczną. Nowością jest wykończenie biochorom, które spełni oczekiwania osób dbających o przyszłość naszej planety. Ta innowacyjna powierzchnia produkowana jest w oparciu o nowoczesne technologie całkowicie nieszkodliwe dla środowiska naturalnego. OLIVARI jako pierwszy producent wprowadził takie rozwiązanie do seryjnej produkcji.

Klamki okienne OLIVARI w zależności od modelu i wykończenia kosztują od 144 do 600 zł brutto. Dostępne są w salonach firmy INTERNO www.interno-drzwi.pl.